Kontakty

Typ Telefon
- provolba 475246
- ústředna 475246500

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Buziková Alena Ing. CV215475246502alena.buzikova@cuzk.czředitelka Kanceláře ředitele KÚ
Černý Vladimír Ing. CV202475246503vladimir.cerny@cuzk.czředitel Technického odboru
Čtvrtečka Karel Ing. CV217475246501karel.ctvrtecka@cuzk.czředitel Katastrálního úřadu pro pro Ústecký kraj
Háblová Michaela Ing. 203475246560michaela.hablova@cuzk.czvedoucí Oddělení obnovy katastrálního operátu I.
Hrabík Vladan Bc. 205475246541vladan.hrabik@cuzk.czvedoucí Oddělení podpory ICT
Dohnalová Kateřina Ing. 204475246519Katerina.Dohnalova2@cuzk.czvedoucí Oddělení metodiky a kontroly
Kičin Ján Ing. 213475246521jan.kicin@cuzk.czvedoucí Ekonomického oddělení
Konrád Karel Ing. 207475246531Karel.Konrad@cuzk.czvedoucí Oddělení hospodářské správy
Košťál David Ing. 206475246551david.kostal@cuzk.czvedoucí Oddělení obnovy katastrálního operátu II.
Panc František Ing. 214475246511frantisek.panc@cuzk.czvedoucí Personálního oddělení

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Aptová Michaela 203475246560Michaela.Aptova@cuzk.czOKO I. - geodet
Balcar Zdeněk 205475246545zdenek.balcar@cuzk.czinformatik OPICT
Bartoš Petr 208475246534petr.bartos@cuzk.czřidič, skladník - OHS
Bejdlová Ivana 203475246555ivana.bejdlova@cuzk.czOKO I. - geodet
Bláhová Alena 205475246542alena.blahova@cuzk.czinformatik OPICT
Černý Jan Ing. 16475246553Jan.Cerny@cuzk.czOKO II. - geodet
Dlouhá Ludmila 212475246512Ludmila.Dlouha@cuzk.czmzdová účetní PO
Ďurčíková Radka Ing. 204475246517Radka.Durcikova@cuzk.czreferent OMaK
Hašek Tomáš 16475246553tomas.hasek@cuzk.czOKO II. - geodet
Hruška Daniel 19475246558daniel.hruska@cuzk.czOKO II. - geodet
Chotětická Iveta Bc. 206475246556Iveta.Choteticka@cuzk.czasistentka, ekonomka TO - OKO II.
Chumová Ladislava 17475246554ladislava.chumova@cuzk.czOKO II. - geodet
Kašparová Lucie Ing. 19475246558Lucie.Kasparova@cuzk.czOKO II. - geodet
Kindlová Jaroslava 208475246533jaroslava.kindlova@cuzk.czreferent OHS
Linhartová Lenka Bc. 216475246505Lenka.Linhartova2@cuzk.czasistentka ředitele KÚ
Líska Jakub 205475246547jakub.liska@cuzk.czinformatik OPICT
Líska Miloslav 17475246554miloslav.liska@cuzk.czOKO II. - geodet
Lísková Jana 17475246554jana.liskova2@cuzk.czOKO II. - geodet
Málková Iva 203475246555iva.malkova@cuzk.czOKO I. - geodet
Maroušová Lenka 110BLenka.Marousova@cuzk.czfocení Pozemkové knihy - OKO II.
Myslík Ladislav garáž475246535ladislav.myslik@cuzk.czdomovník - OHS
Nosková Lenka Ing. 26475246559Lenka.Noskova@cuzk.czOOKO II. - geodet
Pálenská Ilona Ing. 212475246513Ilona.Palenska@cuzk.czpersonalistka PO
Patiková Dana 208475246532dana.patikova@cuzk.czreferent OHS
Pavlíková Zita Bc. 203475246563Zita.Pavlikova@cuzk.czOKO I. - geodet
Petráš Dušan 19475246558Dusan.Petras@cuzk.czOKO II. - geodet
Petříčková Soňa Ing. 201475246506sona.petrickova@cuzk.czinterní auditor
Poláková Zlata 208475246536zlata.polakova@cuzk.czreferent OHS
Pranšpergerová Kateřina 210475246527katerina.pranspergerova@cuzk.czúčetní EO
Ptáček Jiří 19475246558jiri.ptacek@cuzk.czOKO II. - geodet
Richterová Barbora Mgr. 204475246518Barbora.Richterova@cuzk.czreferent OMaK
Sochorová Lenka 210475246522lenka.sochorova@cuzk.czúčetní EO
Šporerová Drahoslava 475246500uklízečka
Surovec Martin 205475246543Martin.Surovec@cuzk.czinformatik OPICT
Švejcarová Blažena 209475246525blazena.svejcarova@cuzk.czúčetní EO
Syrová Ivana 475246500uklízečka
Szaffner Otakar Mgr. 16475246553otakar.szaffner@cuzk.czOKO II. - geodet
Vašková Jiřina 209475246526jirina.vaskova@cuzk.czrozpočtář EO