Vyhlášení platnosti obnoveného katastrálního operátu, revize a převedení SGI v S-JTSK do formy DKM

Obvod územní působnosti Katastrálního úřadu pro
Katastrální pracoviště kód Katastrální území ke dni Obnova katastrálního operátu provedena
Hlavní město Praha
Praha 601527 Běchovice 02.12.2010 převodem
Praha 727873 Braník 17.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 731676 Černý Most 15.06.2010 převodem
Praha 729272 Dejvice 01.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 633330 Dubeč 09.11.2010 převodem
Praha 728837 Hlubočepy 23.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 727857 Hodkovičky 09.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 728519 Komořany 30.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 732516 Štěrboholy 03.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 652407 Točná (č) 29.11.2010 převodem
Praha 731285 Vysočany (č) 12.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha 732117 Záběhlice 12.03.2010 přepracováním v S-JTSK
KÚ pro Jihočeský kraj
České Budějovice 607746 Borovany (č) 14.09.2010*) pozemkovou úpravou
České Budějovice 608025 Boršov nad Vltavou 09.11.2010 přepracováním v S-JTSK
České Budějovice 763772 Bzí u Dolního Bukovska 28.06.2010 převodem
České Budějovice 654051 Chrášťany u Týna nad Vltavou 02.11.2010 převodem
České Budějovice 794155 Dehtáře u Českých Budějovic (č) 05.05.2010 převodem
České Budějovice 631124 Doubrava nad Vltavou 26.11.2010 převodem
České Budějovice 654043 Doubravka u Týna nad Vltavou 16.11.2010 převodem
České Budějovice 631833 Drahotěšice (č) 16.09.2010 převodem
České Budějovice 607754 Hluboká u Borovan 30.11.2010 převodem
České Budějovice 646016 Hosty 04.11.2010 převodem
České Budějovice 662925 Kamenný Újezd (č) 04.01.2010*) pozemkovou úpravou
České Budějovice 670065 Kostelec 29.04.2010 převodem
České Budějovice 673137 Otmanka (č) 12.07.2010 převodem
České Budějovice 673137 Otmanka (č) 12.07.2010 pozemkovou úpravou
České Budějovice 628841 Pelejovice 01.09.2010 převodem
České Budějovice 721549 Plav (č) 09.03.2010 převodem
České Budějovice 631841 Radonice u Drahotěšic (č) 22.03.2010 převodem
České Budějovice 768430 Radostice u Trocnova (č) 03.12.2010 převodem
České Budějovice 769398 Třebeč (č) 08.03.2010 převodem
České Budějovice 633658 Třebín (č) 27.05.2010 převodem
České Budějovice 738573 Tupesy (č) 04.01.2010*) pozemkovou úpravou
České Budějovice 772127 Týn nad Vltavou (č) 17.12.2010 převodem
České Budějovice 772127 Týn nad Vltavou (č) 17.12.2010 přepracováním v S-JTSK
České Budějovice 777382 Včelná 08.06.2010 přepracováním v S-JTSK
České Budějovice 607771 Vrcov (č) 21.09.2010 převodem
České Budějovice 794163 Žabovřesky u Českých Budějovic (č) 14.09.2010 převodem
Český Krumlov 602388 Benešov nad Černou (č) 27.09.2010 mapováním
Český Krumlov 655333 Chvalšiny (č) 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Český Krumlov 683621 Děkanské Skaliny 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Český Krumlov 628972 Dolní Dvořiště (č) 03.03.2010 převodem
Český Krumlov 628972 Dolní Dvořiště (č) 24.11.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 663158 Hradiště u Kaplice 10.06.2010 přepracováním v S-SK
Český Krumlov 675768 Křemže (č) 06.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Český Krumlov 675768 Křemže (č) 06.12.2010 převodem
Český Krumlov 603228 Malče (č) 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Český Krumlov 663166 Mostky 16.07.2010 přepracováním v S-SK
Český Krumlov 704041 Netřebice (č) 16.11.2010 převodem
Český Krumlov 704041 Netřebice (č) 15.12.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 662062 Novosedly u Kájova (č) 14.07.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 711217 Omlenice (č) 08.12.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 623059 Slupenec (č) 27.05.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 751677 Soběnov (č) 07.05.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 711233 Stradov u Kaplice (č) 22.04.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 655341 Střemily 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Český Krumlov 615706 Suchdol u Bujanova (č) 09.12.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 739979 Žďár u Kaplice (č) 14.05.2010*) pozemkovou úpravou
Český Krumlov 793698 Zubčice (č) 04.01.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 605468 Blažejov (č) 23.11.2009*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 617865 Cizkrajov (č) 22.02.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 617865 Cizkrajov (č) 17.02.2010 mapováním
Jindřichův Hradec 705292 Dívčí Kopy 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 630438 Dolní Žďár u Lásenice (č) 30.12.2009*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 632686 Drunče 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 705306 Hadravova Rosička 25.02.2010 převodem
Jindřichův Hradec 642452 Horní Bolíkov 25.10.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 643661 Horní Pěna (č) 14.09.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 643815 Horní Pole 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 647632 Hrachoviště u Třeboně 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 649074 Hříšice 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 657573 Jarošov nad Nežárkou 09.11.2010 převodem
Jindřichův Hradec 706981 Kolence 30.08.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 691755 Lipnice u Markvarce 11.05.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 689459 Lužnice 23.07.2010 převodem
Jindřichův Hradec 705357 Malá Rosička 25.03.2010 převodem
Jindřichův Hradec 691411 Malý Pěčín 24.08.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 691704 Marketa (č) 12.03.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 691763 Markvarec 12.05.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 617890 Mutná (č) 05.01.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 645630 Nekrasín 12.03.2010 převodem
Jindřichův Hradec 717509 Palupín 03.12.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 718726 Peč (č) 17.02.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 754561 Podlesí pod Landštejnem 07.04.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 754579 Pomezí pod Landštejnem 14.04.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 741353 Rosička u Deštné 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 748714 Skrýchov (č) 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 753459 Stálkov (č) 31.05.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 754323 Staré Hobzí (č) 12.01.2010 pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 643947 Starý Bozděchov 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 756962 Strmilov (č) 03.08.2010 mapováním
Jindřichův Hradec 759562 Sumrakov 22.10.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 760404 Světlá pod Javořicí 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 771937 Tušť (č) 25.02.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 718734 Urbaneč (č) 13.04.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 776700 Valtínov (č) 11.08.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 779695 Velký Pěčín 25.08.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 750379 Vlastkovec (č) 20.04.2010*) pozemkovou úpravou
Jindřichův Hradec 705331 Vlčetínec 19.11.2010 přepracováním v S-SK
Jindřichův Hradec 725633 Záblatí u Ponědraže 07.09.2010 převodem
Jindřichův Hradec 705349 Žďár u Nové Včelnice 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Písek 792837 Blehov 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Písek 608840 Božetice 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Písek 739766 Branišovice u Ratiboře 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Písek 735213 Držkrajov 06.09.2010 přepracováním v S-SK
Písek 694673 Milevsko 30.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Písek 792845 Osletín 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Písek 632473 Pamětice u Drhovle (č) 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Písek 632473 Pamětice u Drhovle (č) 19.10.2010 mapováním
Písek 749273 Písecká Smoleč (č) 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Písek 735230 Přeštěnice 06.09.2010 přepracováním v S-SK
Písek 739791 Ratiboř 03.11.2010 přepracováním v S-SK
Písek 694762 Rukáveč (č) 15.12.2010 pozemkovou úpravou
Písek 749281 Slabčice (č) 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Písek 735248 Týnice 07.09.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 651702 Chlumany 18.10.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 642967 Horní Chrášťany (č) 17.06.2010 převodem
Prachatice 701688 Jelemek (č) 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 682888 Libínské Sedlo 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 737623 Lštění u Radhostic (č) 10.12.2010*) pozemkovou úpravou
Prachatice 647616 Obora u Hracholusk (č) 01.06.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 651711 Pěčnov (č) 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 651711 Pěčnov (č) 30.11.2010 mapováním
Prachatice 682896 Perlovice 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 789194 Petrovice u Záblatí 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 753386 Stachy (č) 17.12.2010 převodem
Prachatice 732753 Stádla 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 779512 Velký Bor u Strunkovic 25.11.2010*) pozemkovou úpravou
Prachatice 732761 Volovice 19.11.2010 přepracováním v S-SK
Prachatice 792284 Zdenice 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 605212 Blatenka 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 784338 Čavyně (č) 19.10.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 697753 Hajská 30.06.2010 převodem
Strakonice 645796 Hostišovice 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 770167 Hubenov u Třebohostic 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 664529 Katovice 10.03.2010 převodem
Strakonice 654116 Klínovice (č) 15.12.2010 převodem KM-D
Strakonice 654116 Klínovice (č) 22.12.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 677671 Kuřimany (č) 18.11.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 681954 Libějovice (č) 10.11.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 686247 Lnáře (č) 23.09.2010 mapováním
Strakonice 686247 Lnáře (č) 20.12.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 645818 Podruhlí 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 726940 Pracejovice (č) 16.12.2009*) pozemkovou úpravou
Strakonice 726940 Pracejovice (č) 24.06.2010 převodem KM-D
Strakonice 646181 Přechovice (č) 08.10.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 742112 Rovná u Strakonic 26.03.2010 převodem
Strakonice 757489 Střelské Hoštice 19.04.2010 převodem
Strakonice 767191 Tisov 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 774031 Újezdec u Bělčic 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 770183 Únice 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Strakonice 686255 Zahorčice u Lnář (č) 20.12.2010*) pozemkovou úpravou
Strakonice 790281 Záhrobí 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 658049 Beranova Lhota 12.05.2010 převodem
Tábor 795810 Bezděčín 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 758833 Bežerovice (č) 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 658278 Broučkova Lhota 10.08.2010 převodem
Tábor 661155 Chlum u Jistebnice 25.10.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 655473 Chýnov u Tábora 22.11.2010 převodem
Tábor 661139 Cunkov 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 608815 Drahnětice (č) 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 631990 Drahov (č) 28.12.2010*) pozemkovou úpravou
Tábor 607681 Kamenná Lhota u Borotína 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 666572 Kloužovice 29.06.2010 převodem
Tábor 753203 Křída u Stádlce 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 682012 Libenice u Tábora 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 711438 Opařany (č) 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 711438 Opařany (č) 29.06.2010 mapováním
Tábor 661198 Plechov 25.10.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 711446 Podboří 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 661201 Pohoří u Jistebnice 25.10.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 745162 Řepeč 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 748731 Skrýchov u Malšic 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 748773 Skrýchov u Opařan 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 758876 Sudoměřice u Bechyně 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 608831 Svoříž 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Tábor 666581 Velmovice 17.12.2010 převodem
Tábor 784061 Vlkov nad Lužnicí 23.12.2010 převodem
Tábor 793825 Zvěrotice (č) 18.08.2010*) pozemkovou úpravou
Tábor 661228 Zvěstonín 15.12.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Jihomoravský kraj
Blansko 677272 Kuničky (č) 15.11.2010 převodem KM-D
Blansko 777251 Suchdol v Moravském krasu (č) 29.07.2010*) pozemkovou úpravou
Blansko 795194 Žďár u Blanska (č) 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 651583 Chlum u Letovic 08.02.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 617920 Crhov u Olešnice (č) 12.04.2010*) pozemkovou úpravou
Boskovice 776823 Drválovice 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 655899 Jabloňany 31.03.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 657697 Jasinov 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 689661 Lysice (č) 16.11.2010*) pozemkovou úpravou
Boskovice 708411 Nýrov 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 709581 Okrouhlá u Boskovic 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 742317 Rozseč nad Kunštátem 23.08.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 759317 Suchý 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 776831 Vanovice 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 777285 Vážany u Boskovic (č) 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 777790 Velenov 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Boskovice 784249 Voděrady u Kunštátu 29.07.2010 přepracováním v S-SK
Břeclav 628964 Dolní Dunajovice (č) 27.10.2010 mapováním
Břeclav 630331 Dolní Věstonice (č) 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Břeclav 632520 Drnholec (č) 28.04.2010 převodem
Břeclav 666149 Klentnice (č) 01.07.2010*) pozemkovou úpravou
Břeclav 723835 Podivín (č) 30.09.2010 převodem
Břeclav 746789 Sedlec u Mikulova (č) 13.01.2010 převodem
Břeclav 778672 Velké Bílovice (č) 20.12.2010 převodem
Brno-město 611263 Černovice (č) 08.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-město 633895 Dvorska (č) 11.03.2010*) pozemkovou úpravou
Brno-město 612146 Přízřenice 01.02.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-venkov 605573 Blažovice 04.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-venkov 654591 Chudčice (č) 08.04.2010*) pozemkovou úpravou
Brno-venkov 674133 Kratochvilka (č) 14.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-venkov 697931 Modřice 07.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-venkov 698504 Moravany u Brna 29.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-venkov 701831 Nebovidy u Brna 03.11.2010 převodem
Brno-venkov 704547 Níhov (č) 04.10.2010*) pozemkovou úpravou
Brno-venkov 747840 Sivice 29.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Brno-venkov 751090 Smolín (č) 17.12.2010 převodem
Brno-venkov 753653 Stanoviště na Moravě (č) 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Brno-venkov 774006 Újezd u Rosic (č) 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Brno-venkov 783307 Vlasatice (č) 14.10.2010*) pozemkovou úpravou
Brno-venkov 785512 Vranovice nad Svratkou 15.03.2010 přepracováním v S-SK
Brno-venkov 790583 Zálesná Zhoř (č) 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Hodonín 605344 Blatnička (č) 10.09.2010 přepracováním v S-SK
Hodonín 739901 Ratíškovice 04.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Hustopeče 642444 Horní Bojanovice 31.08.2010 přepracováním v S-SK
Hustopeče 649864 Hustopeče u Brna (č) 28.12.2010 převodem
Hustopeče 667455 Kobylí na Moravě (č) 26.05.2010*) pozemkovou úpravou
Hustopeče 699284 Morkůvky 01.02.2010 přepracováním v S-SK
Kyjov 646377 Hovorany (č) 20.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Kyjov 659509 Ježov 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Kyjov 760081 Mistřín 19.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Kyjov 755362 Stavěšice (č) 30.11.2010*) pozemkovou úpravou
Kyjov 775932 Vacenovice u Kyjova (č) 04.11.2010*) pozemkovou úpravou
Kyjov 796018 Želetice u Kyjova (č) 13.01.2010*) pozemkovou úpravou
Vyškov 667820 Kojátky (č) 25.11.2010 přepracováním v S-SK
Vyškov 703737 Letošov 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Vyškov 695041 Milonice 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Vyškov 703745 Nesovice 06.12.2010 přepracováním v S-SK
Vyškov 798444 Šardičky (č) 25.11.2010 přepracováním v S-SK
Vyškov 758604 Studnice u Vyškova (č) 15.12.2010 převodem KM-D
Vyškov 777323 Vítovice 15.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Znojmo 600881 Bantice (č) 29.03.2010 převodem
Znojmo 619019 Čejkovice u Znojma (č) 08.06.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 654884 Chvalatice (č) 22.07.2010 převodem
Znojmo 634140 Dyjákovice (č) 20.05.2010 přepracováním v S-JTSK
Znojmo 634310 Džbánice 09.07.2010 přepracováním v S-SK
Znojmo 638781 Hevlín (č) 12.04.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 646431 Hrabětice (č) 22.05.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 657531 Jaroslavice (č) 07.04.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 657531 Jaroslavice (č) 17.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Znojmo 657531 Jaroslavice (č) 22.04.2010 převodem
Znojmo 776734 Křídlůvky (č) 09.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Znojmo 679861 Lechovice (č) 13.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Znojmo 685356 Litobratřice (č) 21.12.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 785571 Mešovice (č) 17.08.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 701025 Načeratice (č) 19.03.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 755117 Nový Petřín (č) 27.10.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 723789 Podhradí nad Dyjí (č) 03.03.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 732991 Pravice (č) 14.09.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 755648 Stošíkovice na Louce (č) 26.04.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 759228 Suchohrdly u Znojma (č) 11.06.2010*) pozemkovou úpravou
Znojmo 779971 Vémyslice (č) 19.04.2010 mapováním
Znojmo 785415 Vranov nad Dyjí (č) 08.07.2010*) pozemkovou úpravou
KÚ pro Karlovarský kraj
Cheb 636576 Háje u Chebu (č) 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 636576 Háje u Chebu (č) 26.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Cheb 780171 Horní Paseky 03.11.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 681601 Hůrka u Libé 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 754021 Jedlová u Staré Vody 07.04.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 669253 Kopaniny 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 681610 Libá (č) 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 681610 Libá (č) 28.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Cheb 681636 Lužná u Františkových Lázní 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 754030 Nové Mohelno 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 638111 Polná u Hazlova 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 697516 Sítiny (č) 04.02.2010*) pozemkovou úpravou
Cheb 634689 Slatina u Františkových Lázní 08.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Cheb 754048 Slatina u Staré Vody 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Cheb 650871 Střížov u Chebu 27.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Karlovy Vary 608866 Boží Dar (č) 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 655538 Chyše (č) 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 655538 Chyše (č) 29.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Karlovy Vary 631051 Doubí u Karlových Var (č) 02.07.2010*) pozemkovou úpravou
Karlovy Vary 663549 Dvory 17.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Karlovy Vary 658383 Hory u Jenišova 28.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Karlovy Vary 671622 Kozlov 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 693120 Lípa 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 693138 Merklín u Karlových Var 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 693146 Oldřiš u Merklína 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 715883 Ostrov nad Ohří 01.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Karlovy Vary 671657 Pěčkovice 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 726516 Potůčky (č) 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 726516 Potůčky (č) 20.12.2010 mapováním
Karlovy Vary 693154 Pstruží u Merklína 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 702641 Rudné 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 608874 Ryžovna 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 762300 Sedlečko u Karlových Var (č) 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 606774 Sovolusky u Bochova 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 763217 Štědrá (č) 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Karlovy Vary 763217 Štědrá (č) 27.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Karlovy Vary 631060 Tašovice (č) 19.04.2010*) pozemkovou úpravou
Karlovy Vary 702668 Vysoká Pec u Nejdku 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 615129 Bublava (č) 15.04.2010 mapováním
Sokolov 670456 Bystřina 25.02.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 651621 Chlum Svaté Maří (č) 22.03.2010 mapováním
Sokolov 686506 Dvory u Lokte 29.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Sokolov 670464 Krásná Lípa u Březové 08.03.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 660442 Loučná v Krušných horách 19.11.2010 převodem KM-D
Sokolov 686522 Nadlesí 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 757659 Nová Ves u Kraslic 19.11.2010 převodem KM-D
Sokolov 670472 Ostrov u Březové 26.02.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 670481 Smrkovec u Březové 26.02.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 660485 Stará (č) 23.04.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 660485 Stará (č) 23.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Sokolov 754722 Staré Sedlo u Sokolova 12.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Sokolov 670499 Studánka u Březové 25.02.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 760021 Svatava 30.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Sokolov 686531 Údolí u Lokte 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Sokolov 670502 Žitná u Březové 25.02.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Královéhradecký kraj
Hradec Králové 651541 Chlum u Hradce Králové 12.04.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 624012 Čistěves 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 630039 Dolní Přím (č) 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 640026 Hněvčeves 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 628174 Horní Dohalice 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 658367 Jeníkovice u Hradce Králové (č) 13.05.2010*) pozemkovou úpravou
Hradec Králové 755761 Klenice 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 669849 Kosičky (č) 20.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Hradec Králové 669849 Kosičky (č) 20.07.2010 převodem
Hradec Králové 683922 Lípa u Hradce Králové 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 703711 Nerošov 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 674168 Obědovice (č) 12.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Hradec Králové 710351 Olešnice nad Cidlinou (č) 25.08.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 721212 Plačice (č) 16.08.2010 přepracováním v S-JTSK
Hradec Králové 725820 Popovice u Nechanic 11.11.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 733091 Probluz 22.07.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 736473 Pšánky 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 787418 Rosnice u Všestar 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 742228 Rozběřice 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 747408 Sendražice u Smiřic (č) 23.09.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 751987 Sobětuš 05.02.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 752649 Sovětice 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 755770 Stračov 25.10.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 700967 Stračovská Lhota 06.09.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 770752 Třesovice 23.12.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 771457 Tůně u Nechanic 05.01.2010 přepracováním v S-SK
Hradec Králové 793957 Zvíkov nad Bystřicí 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 627101 Bílsko u Hořic 30.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Jičín 746070 Drštěkryje 12.04.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 638889 Hlásná Lhota u Jičína 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 649180 Hřmenín 11.11.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 658511 Jeřice (č) 16.06.2010*) pozemkovou úpravou
Jičín 661252 Jivany 09.07.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 664634 Kdanice 16.08.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 678406 Kyje u Jičína 01.12.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 752088 Lavice 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 683299 Libošovice 29.07.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 683531 Libunec 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 683311 Malechovice 30.03.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 696897 Mladějov v Čechách 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 721786 Plhov 29.07.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 691836 Příchvoj 27.05.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 691844 Rakov u Markvartic 18.10.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 746100 Samšina 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 691852 Skuřina (č) 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 752100 Spyšova 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 757420 Střeleč 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 616915 Važice 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Jičín 786608 Vršce (č) 19.05.2010*) pozemkovou úpravou
Náchod 689831 Bělý 19.04.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 603597 Bezděkov nad Metují 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 750395 Blažkov u Slavoňova 24.11.2010 převodem KM-D
Náchod 701343 Bražec 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 627445 Dobrošov 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 659088 Jestřebí nad Metují 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 661449 Jizbice u Náchoda 09.11.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 659096 Libchyně 10.11.2010 převodem KM-D
Náchod 710369 Olešnice u Červeného Kostelce (č) 10.11.2010*) pozemkovou úpravou
Náchod 659100 Sendraž 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 655155 Velká Bukovina u Chvalkovic (č) 05.08.2010 přepracováním v S-SK
Náchod 655155 Velká Bukovina u Chvalkovic (č) 05.08.2010 přepracováním v S-JTSK
Náchod 779261 Velké Petrovice (č) 31.05.2010 mapováním
Náchod 788121 Vysoká Srbská 17.08.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 600172 Albrechtice nad Orlicí 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 607045 Bolehošť 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 623351 Čestice u Častolovic 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 776149 Chlístov u Dobrušky 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 618632 Hřibiny (č) 20.10.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 670332 Kostelecká Lhota 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 670359 Kostelecké Horky 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 683949 Lípa nad Orlicí 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 708895 Městec nad Dědinou 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 600199 Nová Ves u Albrechtic 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 710466 Olešnice v Orlických horách (č) 17.02.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 747084 Sedloňov (č) 18.11.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 748668 Skršice (č) 16.06.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 651249 Svídnice u Kostelce nad Orlicí 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 761818 Synkov (č) 07.06.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 776165 Val u Dobrušky 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Rychnov nad Kněžnou 619795 Velká Čermná nad Orlicí (č) 04.06.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 618667 Velká Ledská (č) 20.10.2010*) pozemkovou úpravou
Rychnov nad Kněžnou 651257 Vrbice u Kostelce nad Orlicí 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 601152 Batňovice 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 602744 Bečkov 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 606553 Bohuslavice nad Úpou 11.11.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 703206 Dolní Nemojov 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 636738 Hajnice 12.10.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 678902 Horní Lánov 24.06.2010*) pozemkovou úpravou
Trutnov 643483 Horní Maršov 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 703214 Horní Nemojov 05.10.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 783765 Hrádeček 22.10.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 648990 Hřibojedy 03.12.2010*) pozemkovou úpravou
Trutnov 677019 Kuks 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 703222 Nový Nemojov 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 738832 Radvanice v Čechách 29.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Trutnov 743429 Rudník (č) 02.07.2010 mapováním
Trutnov 703231 Starobucké Debrné 05.10.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 768618 Trotina 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 718645 Velká Úpa I 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 718653 Velká Úpa II 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 768626 Zábřezí 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Trutnov 768634 Zdobín 09.12.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Liberecký kraj
Česká Lípa 707147 Arnultovice u Nového Boru (č) 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Česká Lípa 707147 Arnultovice u Nového Boru (č) 30.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Česká Lípa 609986 Hlemýždí 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Česká Lípa 688584 Luhov u Mimoně 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Česká Lípa 709573 Okrouhlá u Nového Boru (č) 30.04.2010 přepracováním v S-SK
Česká Lípa 709573 Okrouhlá u Nového Boru (č) 30.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Česká Lípa 779571 Velký Grunov (č) 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 616176 Arnoltice u Bulovky 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 616192 Dolní Oldřiš 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 719498 Dolní Pertoltice 17.05.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 636312 Habartice u Frýdlantu 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 636321 Háj u Habartic 21.05.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 719501 Horní Pertoltice 13.05.2010 přepracováním v S-SK
Frýdlant 620513 Ves (č) 02.04.2010*) pozemkovou úpravou
Jablonec nad Nisou 600288 Albrechtice v Jizerských horách 24.08.2010 převodem
Jablonec nad Nisou 660906 Jirkov u Železného Brodu 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Jablonec nad Nisou 658430 Odolenovice u Jenišovic (č) 04.12.2009*) pozemkovou úpravou
Jablonec nad Nisou 751324 Smržovka 03.12.2010 převodem
Jablonec nad Nisou 660914 Střevelná 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 735728 Benešovice u Všelibic 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 787116 Březová u Všelibic 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 682781 Libíč 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 787132 Malčice u Všelibic 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 735752 Podhora u Pěnčína 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 603902 Vlčetín u Bílé 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Liberec 787159 Všelibice 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Semily 636614 Dolní Sytová (č) 27.05.2010*) pozemkovou úpravou
Semily 638234 Helkovice 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Semily 781771 Horní Sytová 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Semily 742589 Roztoky u Semil 25.02.2010 přepracováním v S-SK
Semily 749354 Slaná 07.06.2010 přepracováním v S-SK
Semily 757241 Tuhaň u Stružince 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Semily 781797 Víchovská Lhota 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Semily 796549 Žernov 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Semily 765228 Žlábek 22.11.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Moravskoslezský kraj
Bruntál 614980 Albrechtice u Rýmařova 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 626066 Dětřichov nad Bystřicí 15.03.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 672211 Krahulčí 15.03.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 686662 Lomnice u Rýmařova 11.03.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 743356 Nová Rudná 14.05.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 744751 Ryžoviště 09.03.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 743372 Stará Rudná 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 613312 Staré Město u Bruntálu (č) 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 613312 Staré Město u Bruntálu (č) 09.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Bruntál 613312 Staré Město u Bruntálu (č) 09.12.2010 převodem
Bruntál 760463 Světlá ve Slezsku 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Bruntál 615005 Vajglov 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Frýdek-Místek 627135 Bukovice u Dobratic 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Frýdek-Místek 626988 Dobrá u Frýdku-Místku 26.03.2010 převodem
Frýdek-Místek 627143 Dobratice 19.11.2010 přepracováním v S-SK
Frýdek-Místek 663051 Kaňovice 20.12.2010 převodem KM-D
Frýdek-Místek 704903 Nižní Lhoty 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Frýdek-Místek 739502 Raškovice 04.03.2010 přepracováním v S-SK
Frýdek-Místek 769282 Třanovice (č) 18.11.2010 pozemkovou úpravou
Krnov 684805 Bučávka 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 633674 Dubnice 17.05.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 643858 Horní Povelice 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 648558 Hrozová 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 646105 Křížová ve Slezsku 17.05.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 684813 Liptaň 30.03.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 692328 Matějovice 05.11.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 713295 Osoblaha (č) 17.11.2010*) pozemkovou úpravou
Krnov 750565 Pelhřimovy 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 743682 Rusín 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 646113 Staré Purkartice 09.02.2010 přepracováním v S-SK
Krnov 713317 Studnice u Osoblahy 17.11.2010*) pozemkovou úpravou
Krnov 750531 Víno 13.04.2010 přepracováním v S-SK
Nový Jičín 636771 Hájov 01.04.2010 přepracováním v S-SK
Nový Jičín 785792 Hynčice u Vražného (č) 16.04.2010*) pozemkovou úpravou
Nový Jičín 664481 Kateřinice 28.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Nový Jičín 688801 Lukavec u Bílovce 23.03.2010 přepracováním v S-SK
Nový Jičín 709085 Odry 30.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Nový Jičín 754854 Starojická Lhota 21.12.2010 převodem KM-D
Nový Jičín 778664 Velké Albrechtice (č) 25.05.2010*) pozemkovou úpravou
Nový Jičín 786535 Vrchy 16.09.2010 přepracováním v S-SK
Nový Jičín 791261 Závišice 09.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Opava 606189 Bohdanovice 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Opava 625876 Deštné 23.04.2010 přepracováním v S-SK
Opava 637491 Hať (č) 10.11.2010*) pozemkovou úpravou
Opava 656488 Jakartovice 23.08.2010 přepracováním v S-SK
Opava 781134 Jelenice 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Opava 659380 Jezdkovice 10.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Opava 675431 Kružberk 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Opava 615544 Lesy (č) 21.07.2010 přepracováním v S-SK
Opava 681440 Lhotka u Litultovic 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Opava 706647 Nové Sedlice 30.11.2010 převodem KM-D
Opava 723916 Podlesí nad Odrou (č) 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Opava 755826 Strahovice 18.05.2010 převodem KM-D
Opava 770205 Třebom (č) 10.08.2010 přepracováním v S-JTSK
Ostrava 714828 Slezská Ostrava 22.05.2010 přepracováním v S-JTSK
Ostrava 715620 Výškovice u Ostravy 29.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Třinec 643394 Horní Lomná 26.03.2010 přepracováním v S-SK
Třinec 745057 Řeka 23.12.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Olomoucký kraj
Hranice 660345 Jindřichov u Hranic 20.08.2010 přepracováním v S-SK
Hranice 666459 Klokočí 16.09.2010 přepracováním v S-SK
Hranice 678805 Kyžlířov (č) 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Hranice 684112 Lipná (č) 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Hranice 694592 Milenov (č) 09.08.2010*) pozemkovou úpravou
Hranice 702676 Nejdek u Hranic (č) 20.09.2010 přepracováním v S-SK
Hranice 718122 Partutovice 13.08.2010 přepracováním v S-SK
Hranice 757969 Střítež nad Ludinou (č) 08.12.2010*) pozemkovou úpravou
Jeseník 753696 Dolní Červená Voda 16.04.2010 přepracováním v S-SK
Jeseník 646857 Hradec u Jeseníka 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Jeseník 646865 Nová Ves u Jeseníka 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Jeseník 716227 Petříkov u Branné 11.11.2010 přepracováním v S-SK
Jeseník 619949 Rokliny 16.04.2010 přepracováním v S-SK
Jeseník 779075 Velké Kunětice 21.10.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 672017 Blažov 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 699071 Čabová 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 624551 Dalov (č) 02.09.2010*) pozemkovou úpravou
Olomouc 740136 Dětřichov 11.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Olomouc 631477 Drahanovice 15.11.2010 převodem KM-D
Olomouc 636266 Grygov (č) 28.10.2009*) pozemkovou úpravou
Olomouc 637131 Haňovice 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 626457 Horní Dlouhá Loučka (č) 18.11.2010*) pozemkovou úpravou
Olomouc 608718 Hvozdečko 31.05.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 688673 Javoříčko 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 718149 Karlov u Paseky (č) 12.07.2010*) pozemkovou úpravou
Olomouc 671487 Kovářov u Bouzova 31.05.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 626465 Křivá (č) 01.11.2010*) pozemkovou úpravou
Olomouc 689351 Lužice u Šternberka 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 698750 Moravská Huzová 09.08.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 637165 Myslechovice 15.11.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 637173 Nasobůrky 11.10.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 699098 Nové Valteřice 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 740144 Renoty 11.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Olomouc 774332 Rozvadovice 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 698768 Stádlo 09.08.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 753785 Stará Libavá 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 757501 Střemeníčko 31.05.2010 přepracováním v S-SK
Olomouc 774502 Uničov (č) 16.08.2010 mapováním
Olomouc 688690 Veselíčko 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Přerov 619337 Čelechovice u Přerova 18.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Přerov 633020 Dřevohostice (č) 02.08.2010 převodem
Přerov 684627 Křtomil 23.12.2010 převodem
Přerov 681415 Lhotka u Přerova (č) 26.04.2010 převodem
Přerov 684635 Lipová u Přerova 22.12.2010 převodem
Přerov 686298 Lobodice (č) 13.08.2010 převodem
Přerov 702838 Nelešovice 18.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Přerov 711918 Oplocany (č) 22.07.2010 převodem
Přerov 723711 Podhoří na Moravě (č) 15.12.2010*) pozemkovou úpravou
Přerov 725480 Polkovice (č) 23.07.2010 převodem
Přerov 725897 Popůvky u Kojetína 15.12.2010 převodem
Přerov 734977 Předmostí 20.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Přerov 734713 Přerov 05.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Přerov 752029 Sobíšky 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Přerov 757748 Stříbrnice nad Hanou (č) 29.03.2010 převodem
Přerov 771244 Tučín (č) 03.11.2010 mapováním
Přerov 780855 Tupec 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Přerov 795801 Želatovice (č) 03.11.2010 mapováním
Prostějov 619311 Čelčice (č) 09.08.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 648671 Hruška (č) 13.10.2010*) pozemkovou úpravou
Prostějov 655716 Ivaň na Hané 08.11.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 666564 Klopotovice 06.04.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 669091 Konice (č) 02.04.2010 převodem
Prostějov 624390 Křemenec (č) 05.03.2010*) pozemkovou úpravou
Prostějov 624390 Křemenec (č) 15.07.2010 převodem KM-D
Prostějov 756539 Maleny 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 688479 Milkov na Moravě 25.10.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 688487 Ospělov 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 755273 Služín 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 734667 Štarnov u Přemyslovic 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Prostějov 782637 Vitčice na Moravě (č) 01.10.2010*) pozemkovou úpravou
Prostějov 786756 Vřesovice u Prostějova 16.08.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 626643 Dlouhomilov 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 743216 Hostice 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 668613 Kolšov 14.09.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 703117 Lupěné 19.11.2010 převodem KM-D
Šumperk 738883 Rájec u Zábřeha 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 742058 Rovensko 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 763225 Štědrákova Lhota 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 760285 Svébohov 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Šumperk 688894 Vlachov (č) 21.12.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Pardubický kraj
Chrudim 777358 Babákov 15.12.2010 převodem KM-D
Chrudim 603244 Běstvina 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 604895 Bítovany 24.11.2010 převodem KM-D
Chrudim 648281 Blansko u Hrochova Týnce 07.12.2010 převodem KM-D
Chrudim 761761 Bor u Chroustovic 12.10.2010 převodem KM-D
Chrudim 697044 Deblov 25.11.2010*) pozemkovou úpravou
Chrudim 627267 Dobrkov 17.05.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 723061 Dolní Počátky 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 630527 Doly 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 723088 Javorka 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 673242 Kraskov 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 641731 Libanice 19.05.2010 převodem KM-D
Chrudim 683159 Liboměřice (č) 08.12.2010 mapováním
Chrudim 689254 Luže 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 692093 Martinice u Skutče 07.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 603261 Pařížov 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 718173 Paseky u Proseče 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 723070 Počátky Horní 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 733172 Podměstí 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 732800 Prachovice 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 733181 Proseč u Skutče 08.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 603287 Spačice 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 757527 Střemošice 09.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 770736 Třemošnice nad Doubravou 04.10.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 603295 Vestec u Běstviny 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 712094 Vlčnov u Chrudimi (č) 09.04.2010*) pozemkovou úpravou
Chrudim 784851 Voletice 01.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 733199 Záboří u Proseče 07.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 795496 Žďárec u Seče 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Chrudim 689262 Zdislav 01.07.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 613771 Břehy 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 643971 Horní Roveň 05.10.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 682918 Libišany (č) 16.08.2010*) pozemkovou úpravou
Pardubice 686409 Lohenice u Přelouče 03.12.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 721808 Plch (č) 23.08.2010*) pozemkovou úpravou
Pardubice 664286 Pravy (č) 14.06.2010*) pozemkovou úpravou
Pardubice 734691 Přepychy 20.08.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 755087 Třebosice 29.06.2010 mapováním
Pardubice 769002 Trusnov 01.12.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 773689 Újezd u Přelouče 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 776955 Vápno u Přelouče 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 716341 Vysoká u Holic 05.10.2010 přepracováním v S-SK
Pardubice 797332 Živanice 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 614076 Březina u Moravské Třebové (č) 25.06.2010*) pozemkovou úpravou
Svitavy 614238 Březiny u Poličky 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 647233 Hradec nad Svitavou (č) 13.10.2010*) pozemkovou úpravou
Svitavy 659321 Jevíčko-město 02.03.2010 mapováním
Svitavy 659339 Jevíčko-předměstí (č) 03.03.2010 mapováním
Svitavy 667595 Koclířov (č) 22.02.2010*) pozemkovou úpravou
Svitavy 669555 Korouhev 14.09.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 678279 Květná (č) 06.01.2010 mapováním
Svitavy 678279 Květná (č) 06.09.2010*) pozemkovou úpravou
Svitavy 669563 Lačnov u Korouhve 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 679437 Lázy (č) 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 683868 Linhartice (č) 01.07.2010 mapováním
Svitavy 693359 Mezihoří u Městečka Trnávky 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 710091 Oldřiš u Poličky 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 734357 Přední Arnoštov (č) 18.05.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 737852 Radiměř (č) 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 748242 Sklené u Svitav (č) 25.05.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 760960 Svitavy-předměstí (č) 16.07.2010*) pozemkovou úpravou
Svitavy 603384 Unerázka 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Svitavy 789551 Zadní Arnoštov (č) 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 612936 Brteč 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 712108 Dobrá Voda u Orlického Podhůří 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 630942 Domoradice 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 634328 Džbánov u Litomyšle (č) 05.01.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Orlicí 638242 Helvíkovice (č) 13.12.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Orlicí 656577 Jakubovice (č) 24.08.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Orlicí 681849 Javorníček 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 658197 Jehnědí 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 665720 Klášterec nad Orlicí (č) 19.05.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Orlicí 790737 Kosořín 11.03.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 678929 Lanškroun (č) 16.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Ústí nad Orlicí 681580 Lhůta u Vysokého Mýta 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 681857 Libecina 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 687031 Loučky 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 688860 Lukavice v Čechách (č) 09.03.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Orlicí 633941 Nořín 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 717053 Oucmanice 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 736937 Pustina 31.03.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 712159 Říčky u Orlického Podhůří 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 712141 Rviště 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 746487 Seč u Brandýsa nad Orlicí 09.04.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 785148 Sedlec u Vraclavi 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 789658 Stříhanov 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 758761 Sudislav nad Orlicí 11.11.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 758906 Sudslava 23.12.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 759953 Svařeň 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 707601 Svatý Jiří 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 776793 Vanice 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 784231 Voděrady u Českých Heřmanic (č) 10.08.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Orlicí 785211 Vračovice 06.09.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 789666 Zádolí u Vysokého Mýta 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Orlicí 790745 Zálší u Chocně 28.06.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Plzeňský kraj
Domažlice 700479 Bezvěrov I 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Domažlice 798401 Bezvěrov II 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Domažlice 630853 Domažlice (č) 28.07.2010 převodem
Domažlice 630853 Domažlice (č) 28.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Domažlice 645931 Horoušany u Hostouně 09.12.2010 přepracováním v S-SK
Domažlice 666238 Klíčov u Mrákova (č) 21.07.2010*) pozemkovou úpravou
Domažlice 753556 Krchleby u Staňkova (č) 23.11.2010 převodem
Domažlice 693561 Mezholezy u Horšovského Týna (č) 29.04.2010 pozemkovou úpravou
Domažlice 700070 Mrákov (č) 15.03.2010*) pozemkovou úpravou
Domažlice 700461 Mutěnín 22.11.2010 přepracováním v S-SK
Domažlice 631906 Načetín u Drahotína 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Domažlice 694517 Nahošice 03.06.2010*) pozemkovou úpravou
Domažlice 722863 Poběžovice u Domažlic (č) 23.08.2010*) pozemkovou úpravou
Domažlice 619710 Poděvousy 30.06.2010 převodem
Domažlice 700487 Starý Kramolín 19.11.2010 přepracováním v S-SK
Domažlice 757349 Strýčkovice 02.12.2010 převodem
Domažlice 675920 Vránov (č) 03.03.2010*) pozemkovou úpravou
Domažlice 789925 Zahořany u Domažlic (č) 04.10.2010*) pozemkovou úpravou
Klatovy 603481 Bezděkov u Klatov 21.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 637271 Hartmanice I (č) 22.01.2010*) pozemkovou úpravou
Klatovy 798991 Hartmanice II 22.01.2010*) pozemkovou úpravou
Klatovy 665983 Kal u Klatov 26.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 664391 Kašperské Hory (č) 19.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 603490 Koryta u Bezděkova 17.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 603333 Kozí (č) 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 603333 Kozí (č) 29.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 734411 Makov u Předslavi 19.11.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 692441 Měčín (č) 20.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 671550 Milčice (č) 30.06.2010 převodem KM-D
Klatovy 701521 Nalžovské Hory (č) 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 701521 Nalžovské Hory (č) 26.08.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 703524 Neprochovy 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 721476 Plánice (č) 26.05.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 654680 Skelná Huť (č) 20.05.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 647438 Smrkovec u Hradešic 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 756806 Strážov na Šumavě (č) 20.07.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 756806 Strážov na Šumavě (č) 20.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 717312 Strážovice u Pačejova 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 603503 Struhadlo 17.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 639141 Suchá u Hlavňovic 22.11.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 759601 Sušice nad Otavou (č) 26.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Klatovy 765457 Těchonice 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 717321 Týřovice u Pačejova 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 625361 Újezd u Chanovic 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Klatovy 791997 Zbyslav u Klatov (č) 22.01.2010*) pozemkovou úpravou
Klatovy 639168 Zvíkov 22.11.2010 přepracováním v S-SK
Kralovice 671924 Brodeslavy (č) 02.11.2010*) pozemkovou úpravou
Kralovice 650218 Dražeň (č) 03.05.2010 převodem KM-D
Kralovice 796859 Kalec 10.11.2010 přepracováním v S-SK
Kralovice 796875 Odlezly 10.11.2010 přepracováním v S-SK
Kralovice 777650 Pastuchovice (č) 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Kralovice 796883 Přehořov u Žihle 10.11.2010 přepracováním v S-SK
Kralovice 777668 Velečín (č) 25.05.2010 přepracováním v S-SK
Kralovice 787698 Výrov u Kralovic 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Plzeň-jih 652008 Chocenická Lhota 07.05.2010 převodem
Plzeň-jih 697974 Čmelíny (č) 03.09.2010*) pozemkovou úpravou
Plzeň-jih 664588 Kbel u Přeštic 19.12.2010 přepracováním v S-SK
Plzeň-jih 668842 Komorno 19.04.2010 převodem
Plzeň-jih 651991 Kotousov 15.11.2010 převodem
Plzeň-jih 607924 Míšov 16.07.2010 přepracováním v S-SK
Plzeň-jih 763349 Štěnovice 01.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Plzeň-jih 698008 Víska (č) 03.09.2010*) pozemkovou úpravou
Plzeň-jih 789801 Zahorčičky (č) 01.03.2010*) pozemkovou úpravou
Plzeň-město 755141 Sedlec u Starého Plzence 01.07.2010 převodem
Plzeň-město 722472 Valcha (č) 30.03.2010 mapováním
Plzeň-sever 734527 Bítov u Přehýšova (č) 26.02.2010 převodem
Plzeň-sever 620581 Čerňovice 29.12.2010 převodem
Plzeň-sever 653683 Chrástov 18.11.2010 převodem KM-D
Plzeň-sever 774375 Hvožďany u Úněšova (č) 29.10.2010 převodem KM-D
Plzeň-sever 649490 Košetice u Hunčic 08.12.2010 převodem
Plzeň-sever 734543 Radějovice u Přehýšova 30.04.2010 převodem
Rokycany 651524 Chlum nad Berounkou (č) 25.05.2010*) pozemkovou úpravou
Rokycany 724050 Čilá 08.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 628000 Dobřív 01.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 647314 Nová Huť 18.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 628026 Pavlovsko (č) 14.01.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 628026 Pavlovsko (č) 01.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 724076 Podmokly nad Berounkou (č) 18.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 616354 Smědčice 08.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Rokycany 793973 Zvíkovec (č) 23.08.2010 přepracováním v S-JTSK
Tachov 634395 Blahousty 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Tachov 618039 Ctiboř u Tachova (č) 01.06.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 709590 Dlouhé Hradiště 01.02.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 721255 Křínov (č) 22.07.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 778729 Malé Dvorce 24.02.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 634425 Malovice u Erpužic 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Tachov 773816 Mlýnec pod Přimdou (č) 14.10.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 765368 Těchlovice u Stříbra (č) 15.04.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 773824 Újezd pod Přimdou (č) 14.10.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 618594 Velký Rapotín (č) 10.11.2010*) pozemkovou úpravou
Tachov 759872 Zliv nad Mží (č) 30.06.2010*) pozemkovou úpravou
KÚ pro Středočeský kraj
Benešov 737216 Blaženice 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 605531 Blažim nad Vltavou 06.12.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 632015 Božkovice 16.12.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 615820 Bukovany u Týnce nad Sázavou 05.02.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 619531 Čeňovice 01.10.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 723631 Chářovice 06.01.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 624519 Dalešice nad Vltavou 11.02.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 632023 Drachkov 11.06.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 616818 Jinošice 06.08.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 674516 Krňany 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 786446 Manělovice 19.04.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 691976 Maršovice u Benešova 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 700002 Mrač 12.02.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 703770 Nespeky 22.11.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 778079 Nespery 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 778087 Ostrov u Veliše 09.12.2010 převodem KM-D
Benešov 718661 Pecerady 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 723649 Podělusy 08.10.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 705381 Pozov 02.12.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 737267 Rabyně 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 786462 Rudoltice u Vrchotových Janovic 19.04.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 762113 Šebáňovice 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 751537 Soběhrdy 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 762105 Strnadice 10.06.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 674524 Teletín 16.07.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 674532 Třebsín 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 790133 Zahrádka u Benešova 19.10.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 792331 Zderadice 09.02.2010 přepracováním v S-SK
Benešov 751553 Žíňany 11.06.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 603091 Jarov u Berouna (č) 31.03.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 603091 Jarov u Berouna (č) 08.02.2010 převodem
Beroun 686328 Loděnice u Berouna (č) 01.12.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 686328 Loděnice u Berouna (č) 01.12.2010 převodem
Beroun 693014 Měňany 28.12.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 704687 Nižbor 13.10.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 672963 Popovice u Králova Dvora (č) 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 672963 Popovice u Králova Dvora (č) 18.03.2010 převodem
Beroun 755788 Stradonice u Nižboru 12.10.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 766917 Tetín u Berouna (č) 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Beroun 766917 Tetín u Berouna (č) 21.12.2010 mapováním
Beroun 792446 Zdice 29.11.2010 převodem
Beroun 797669 Žloukovice 12.10.2010 přepracováním v S-SK
Kladno 618128 Cvrčovice 18.03.2010 přepracováním v S-SK
Kladno 632929 Dřetovice 22.10.2010 přepracováním v S-SK
Kladno 718351 Pavlov u Unhoště 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Kladno 771317 Tuchlovice (č) 20.12.2010 mapováním
Kladno 771317 Tuchlovice (č) 22.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Kladno 679062 Vašírov 29.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 600911 Barchovice 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 601306 Červený Hrádek u Bečvár (č) 30.04.2010*) pozemkovou úpravou
Kolín 782807 Chotýš 22.01.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 782785 Dobré Pole u Vitic 06.05.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 620963 Dolany u Červených Peček (č) 09.11.2010*) pozemkovou úpravou
Kolín 631205 Doubravčice 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 736287 Hradešín 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 600920 Hryzely 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 739685 Kbel u Ratboře 19.04.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 666645 Klučov u Českého Brodu 22.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 782815 Kšely 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 767158 Limuzy 13.09.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 691186 Malotice 20.09.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 631213 Masojedy 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 767166 Mrzky 02.07.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 601314 Poďousy (č) 30.11.2010 mapováním
Kolín 725986 Poříčany 30.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 771376 Přehvozdí 18.02.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 736295 Přišimasy 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 736279 Přistoupim 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 738743 Radovesnice I 14.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 739723 Sedlov (č) 08.07.2010*) pozemkovou úpravou
Kolín 739723 Sedlov (č) 20.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 748587 Skramníky 22.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Kolín 767174 Tismice 05.05.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 770515 Třebovle (č) 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 770515 Třebovle (č) 19.07.2010 pozemkovou úpravou
Kolín 771384 Tuchoraz 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 767182 Vrátkov 31.08.2010 přepracováním v S-SK
Kolín 601322 Zadní Hrádek 31.12.2009*) pozemkovou úpravou
Kolín 748595 Žhery 22.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Kutná Hora 602647 Bernardov 04.11.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 604062 Bílé Podolí 19.03.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 726389 Bratčice u Potěh (č) 08.07.2010*) pozemkovou úpravou
Kutná Hora 620262 Černíny (č) 19.10.2010*) pozemkovou úpravou
Kutná Hora 674435 Chedrbí 18.06.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 786217 Dolní Bučice 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 720194 Hološiny (č) 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 795763 Horka u Žehušic 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 786225 Horní Bučice 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 795771 Horušice 30.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 792063 Klucké Chvalovice (č) 05.03.2010*) pozemkovou úpravou
Kutná Hora 666688 Kluky u Čáslavi 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 674443 Krchleby u Čáslavi 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 604097 Lovčice 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 739529 Mančice u Rašovic (č) 27.08.2010*) pozemkovou úpravou
Kutná Hora 674451 Močovice 15.11.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 705071 Nová Lhota 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 711047 Olšany u Čáslavi 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 720224 Petrovice I (č) 07.10.2010*) pozemkovou úpravou
Kutná Hora 711055 Pucheř 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 752487 Souňov 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 759554 Sulovice 18.06.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 770361 Třebonín 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 620904 Vilémovice u Červených Janovic (č) 08.12.2010*) pozemkovou úpravou
Kutná Hora 783218 Vlačice 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 674460 Vodranty 07.05.2010 přepracováním v S-SK
Kutná Hora 786233 Vrdy (č) 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 617172 Byšice (č) 27.08.2010 přepracováním v S-JTSK
Mělník 689289 Chramostek (č) 24.11.2010 mapováním
Mělník 796301 Chudolazy 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 617181 Hostín u Mělníka (č) 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 627721 Jestřebice u Kokořína (č) 22.12.2009*) pozemkovou úpravou
Mělník 756148 Kadlín (č) 24.08.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 703621 Libiš (č) 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 703621 Libiš (č) 15.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Mělník 617199 Liblice (č) 29.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Mělník 779873 Veltrusy 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 645346 Vrbno u Mělníka (č) 06.12.2010 přepracováním v S-SK
Mělník 792799 Zeměchy u Kralup nad Vltavou 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 652083 Chocnějovice 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 628735 Dolní Bousov 10.12.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 631876 Drahotice 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 642487 Horní Bousov 06.12.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 655864 Jabkenice (č) 26.02.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 655864 Jabkenice (č) 26.02.2010 přepracováním v S-JTSK
Mladá Boleslav 661287 Jivina 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 669679 Koryta u Mnichova Hradiště 08.06.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 684244 Lipník (č) 26.01.2010*) pozemkovou úpravou
Mladá Boleslav 684244 Lipník (č) 01.03.2010 mapováním
Mladá Boleslav 687278 Loukovec 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 696293 Mladá Boleslav 15.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Mladá Boleslav 697575 Mnichovo Hradiště 20.05.2010 přepracováním v S-JTSK
Mladá Boleslav 724190 Podolí u Mnichova Hradiště 21.05.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 741124 Rokytovec (č) 27.09.2010*) pozemkovou úpravou
Mladá Boleslav 747645 Sezemice 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 752606 Sovenice u Mnichova Hradiště 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 661333 Strážiště u Jiviny 26.02.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 757098 Struhy (č) 12.07.2010*) pozemkovou úpravou
Mladá Boleslav 724203 Sychrov nad Jizerou 21.05.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 783731 Vlčí Pole 06.12.2010 přepracováním v S-SK
Mladá Boleslav 787108 Všejany (č) 19.08.2010*) pozemkovou úpravou
Nymburk 671339 Chvalovice u Nymburka 31.05.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 670618 Doubrava u Kostomlat nad Labem 17.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Nymburk 645028 Hořátev 01.07.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 670600 Kostomlátky 17.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Nymburk 671347 Kovanice 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 671355 Kovansko 12.04.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 674478 Krchleby u Nymburka 03.06.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 675539 Křečkov 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 689505 Lysá nad Labem (č) 20.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Nymburk 692514 Mečíř 12.04.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 721026 Písty u Nymburka 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 739545 Rašovice u Nymburka 09.08.2010 přepracováním v S-SK
Nymburk 615412 Šlotava 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 613886 Březí u Říčan 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 792390 Brnky 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 619159 Čelákovice (č) 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 619159 Čelákovice (č) 28.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Praha-východ 676543 Čenětice 29.01.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 620084 Černé Voděrady 08.10.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 631035 Doubek 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 633119 Dřísy (č) 15.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 633119 Dřísy (č) 15.11.2010 mapováním
Praha-východ 627666 Herink (č) 30.09.2010*) pozemkovou úpravou
Praha-východ 649678 Husinec u Řeže 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 659312 Jevany 08.10.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 666033 Klecany 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 666467 Klokočná 08.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 680931 Lhota u Dřís (č) 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 680931 Lhota u Dřís (č) 30.03.2010*) pozemkovou úpravou
Praha-východ 682667 Líbeznice (č) 08.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 627682 Modletice u Dobřejovic (č) 29.10.2010*) pozemkovou úpravou
Praha-východ 700118 Mratín (č) 04.05.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 717207 Pacov u Říčan 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 792403 Přemyšlení 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 631221 Štíhlice 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 762741 Třebohostice u Škvorce 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 781126 Větrušice u Klecan 22.03.2010 přepracováním v S-SK
Praha-východ 784362 Vodochody u Prahy 08.03.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 660078 Borek nad Sázavou 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 655465 Chýně (č) 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 662861 Hostěradice 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 660094 Jílové u Prahy 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 662879 Kamenný Přívoz 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 688754 Luka pod Medníkem 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 724904 Pohoří u Prahy 23.11.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 745804 Řitka 28.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 764825 Tachlovice 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 660183 Trnová u Jíloviště 08.01.2010 přepracováním v S-SK
Praha-západ 784982 Vonoklasy 21.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 603601 Bezděkov pod Třemšínem 29.12.2010 převodem KM-D
Příbram 606685 Bohutín 28.12.2010 převodem KM-D
Příbram 609595 Bratkovice 22.12.2010 převodem KM-D
Příbram 760129 Bražná 11.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 617687 Cetyně 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 609609 Dominikální Paseky 02.11.2010 převodem KM-D
Příbram 760145 Drážkov 11.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 639681 Hluboš 28.07.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 760153 Hojšín 11.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 767701 Hořejany 12.11.2010 převodem KM-D
Příbram 656178 Horní Hbity 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 646563 Hrabří 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 760161 Hrachov 11.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 649058 Hřiměždice 30.07.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 656186 Jablonná 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 639699 Kardavec 28.07.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 761311 Kletice 03.06.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 666602 Klučenice 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 669954 Kosobudy 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 671045 Kotenčice 23.03.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 671134 Koubalova Lhota 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 707627 Kozí Hory (č) 01.10.2010*) pozemkovou úpravou
Příbram 706086 Krámy (č) 31.03.2010*) pozemkovou úpravou
Příbram 674087 Krašovice 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 679267 Láz 28.12.2010 převodem KM-D
Příbram 681806 Libčice 22.11.2010 převodem KM-D
Příbram 759198 Liha 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 694622 Milešov nad Vltavou 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 674095 Mokřice 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 701505 Nalžovické Podhájí (č) 28.04.2010*) pozemkovou úpravou
Příbram 703851 Nesvačily pod Třemšínem (č) 07.12.2010*) pozemkovou úpravou
Příbram 708526 Občov 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 709310 Ohrazenice u Jinec 02.11.2010 převodem KM-D
Příbram 712701 Osečany 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 666629 Planá u Klučenic 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 673536 Plešiště 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 724092 Podmoky 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 798436 Podskalí 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 725927 Pořešice 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 694631 Přední Chlum 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 724106 Proudkovice 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 745839 Sádek 23.03.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 760188 Skrýšov u Svatého Jana 11.08.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 754862 Starosedlský Hrádek 06.12.2010 převodem KM-D
Příbram 722961 Stražiště 27.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 757357 Strýčkovy (č) 25.01.2010*) pozemkovou úpravou
Příbram 733351 Suchdol u Prosenické Lhoty (č) 10.11.2010*) pozemkovou úpravou
Příbram 759201 Suchodol 28.05.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 673544 Švastalova Lhota 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 761338 Svojšice 03.06.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 785288 Těchařovice 02.11.2010 převodem KM-D
Příbram 673552 Tisovnice 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 761346 Tušovice 03.06.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 788406 Vápenice u Vysokého Chlumce 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 712728 Velběhy 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 778150 Velká nad Vltavou 30.07.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 649066 Vestec u Hřiměždic 30.07.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 673561 Vletice 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 666637 Voltýřov 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 785296 Vrančice 13.12.2010 převodem KM-D
Příbram 606707 Vysoká Pec u Bohutína 17.12.2010 převodem KM-D
Příbram 788201 Vysoká u Příbramě 03.06.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 788414 Vysoký Chlumec 22.12.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 669962 Zadní Chlum 16.11.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 673579 Zhoř nad Vltavou 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Příbram 632392 Županovice 23.03.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 609455 Branov 15.11.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 625434 Děkov 07.12.2010*) pozemkovou úpravou
Rakovník 631965 Drahouš 01.12.2010*) pozemkovou úpravou
Rakovník 648949 Hředle 15.02.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 662275 Kalivody (č) 18.02.2010*) pozemkovou úpravou
Rakovník 671894 Kozojedy 22.03.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 695246 Milý (č) 08.01.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 706744 Nové Strašecí (č) 07.07.2010 převodem
Rakovník 706744 Nové Strašecí (č) 07.07.2010 přepracováním v S-JTSK
Rakovník 795062 Otěvěky 20.04.2010*) pozemkovou úpravou
Rakovník 737313 Račice nad Berounkou 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 745383 Řevničov 08.02.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 747521 Senomaty (č) 18.10.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 751022 Smilovice 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 771171 Třtice u Nového Strašecí 05.11.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 645516 Vrbice u Hořoviček 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Rakovník 795089 Žďár u Rakovníka 23.04.2010*) pozemkovou úpravou
Slaný 604194 Bílichov 12.11.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 654434 Chržín 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 648965 Hřešice 24.08.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 704181 Kamenný Most (č) 06.04.2010*) pozemkovou úpravou
Slaný 666424 Klobuky (č) 01.03.2010*) pozemkovou úpravou
Slaný 717410 Páleček 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 721816 Plchov 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 666807 Poštovice (č) 23.06.2010*) pozemkovou úpravou
Slaný 746291 Sazená 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 750841 Smečno 24.05.2010 přepracováním v S-JTSK
Slaný 755796 Stradonice u Zlonic 17.05.2010 přepracováním v S-SK
Slaný 758311 Studeněves (č) 23.02.2010*) pozemkovou úpravou
KÚ pro Ústecký kraj
Chomutov 604151 Bílence 11.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 692255 Dobřenec 04.02.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 676209 Domina 28.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 788091 Drmaly 08.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 605379 Hrádečná 08.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 692271 Konice u Mašťova 08.02.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 676217 Krásná Lípa u Křimova 28.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 677167 Kundratice u Chomutova 08.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 692280 Mašťov 08.02.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 676250 Menhartice u Křimova 29.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 788104 Podhůří u Vysoké Pece 04.03.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 772607 Přečaply 15.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 607029 Pyšná 27.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 604160 Škrle 15.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Chomutov 788112 Vysoká Pec 27.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Děčín 626929 Borek u Děčína 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 600440 Bynovec 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 626937 Dobkovice 07.09.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 678767 Dolní Falknov 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 678775 Falknov 29.06.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 691313 Hliněná 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 691330 Javory 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 677370 Kunratice u České Kamenice 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 678783 Kytlické Mlýny 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 691348 Malšovice 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 626953 Prosetín u Dobkovic 06.09.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 691364 Stará Bohyně 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Děčín 677400 Studený u Kunratic 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 650781 Brocno 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 632759 Brusov 05.05.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 738646 Čakovice u Radouně 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 650790 Chcebuz 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 654817 Chudoslavice 08.11.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 651931 Dolní Chobolice 02.12.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 770558 Dolní Týnec 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 632767 Držovice 05.05.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 651940 Horní Chobolice 04.10.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 770566 Horní Týnec 15.03.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 767824 Knínice u Touchořin 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 669164 Konojedy u Úštěku 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 775495 Lhota u Úštěku 30.08.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 687677 Lovečkovice 24.05.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 775509 Lukov u Úštěku 30.08.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 724823 Maškovice 20.09.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 651966 Mladé 04.10.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 700363 Mukařov u Úštěku 14.06.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 700371 Náčkovice 15.03.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 768031 Nučničky (č) 06.10.2010 mapováním
Litoměřice 715719 Ostré 19.07.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 763675 Počeplice 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 738654 Radouň u Štětí 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 741647 Roudnice nad Labem 29.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Litoměřice 753050 Srdov 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 798843 Štětí II 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 763683 Stračí 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 767832 Touchořiny 02.12.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 682586 Trnobrany 04.10.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 650803 Újezd u Chcebuze 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 721921 Vinné 08.11.2010 přepracováním v S-SK
Litoměřice 682594 Zimoř 02.12.2010 přepracováním v S-SK
Louny 651745 Blšany u Loun 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Louny 651753 Chlumčany u Loun 10.06.2010 přepracováním v S-SK
Louny 653659 Chožov 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Louny 791903 Hořany u Zbrašína 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Louny 749982 Kystra 26.03.2010 přepracováním v S-SK
Louny 685224 Líšťany u Cítolib 22.03.2010 přepracováním v S-SK
Louny 771155 Mnichovský Týnec 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Louny 651761 Vlčí u Chlumčan 01.03.2010 přepracováním v S-SK
Louny 723118 Volenice u Počedělic 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Most 691691 Mariánské Radčice 27.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Most 693600 Meziboří u Litvínova 23.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Rumburk 612987 Brtníky 07.11.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 612995 Kopec 06.11.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 684511 Lipová u Šluknova 07.04.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 684520 Liščí 07.04.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 686271 Lobendava 11.05.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 754421 Panský 06.11.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 686280 Severní 11.05.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 762890 Šluknov (č) 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Rumburk 762890 Šluknov (č) 28.06.2010 přepracováním v S-JTSK
Rumburk 754439 Staré Křečany 06.11.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 712957 Dlouhá Louka 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 712965 Hrad Osek 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 689653 Lysec (č) 25.09.2010*) pozemkovou úpravou
Teplice 712990 Mackov 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 700398 Mukov (č) 16.02.2010 mapováním
Teplice 712973 Nová Ves u Oseka 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 698326 Oldřiš u Moldavy 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 698334 Pastviny u Moldavy 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Teplice 794325 Žalany (č) 30.08.2010 mapováním
Ústí nad Labem 630373 Chvalov 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Labem 775266 Krásné Březno 15.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Ústí nad Labem 684554 Lipová pod Blanskem (č) 23.11.2010*) pozemkovou úpravou
Ústí nad Labem 633500 Moravany u Dubic 05.01.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Labem 633518 Radejčín 07.01.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Labem 787621 Vyklice 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Ústí nad Labem 787639 Zalužany u Vyklic 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 604925 Bitozeves (č) 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 605786 Blšany (č) 30.09.2010*) pozemkovou úpravou
Žatec 616320 Buškovice (č) 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 687944 Dolní Záhoří 19.10.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 666947 Kněžice u Podbořan (č) 30.08.2010*) pozemkovou úpravou
Žatec 680834 Ležky (č) 19.10.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 682641 Liběšovice (č) 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 687898 Libkovice (č) 20.09.2010*) pozemkovou úpravou
Žatec 690066 Malá Černoc (č) 24.11.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 625906 Sádek u Deštnice 22.12.2010 převodem KM-D
Žatec 781568 Vidhostice (č) 18.10.2010*) pozemkovou úpravou
Žatec 687936 Vítkovice u Lubence 19.10.2010 přepracováním v S-SK
Žatec 749231 Vrbička 13.12.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Vysočina
Havlíčkův Brod 709620 Babice u Okrouhlice 24.03.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 637823 Havlíčkův Brod (č) 28.10.2010 mapováním
Havlíčkův Brod 637823 Havlíčkův Brod (č) 28.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Havlíčkův Brod 781924 Heřmanice u Vilémova 30.06.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 644358 Horní Studenec 06.05.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 781959 Klášter u Vilémova 06.12.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 767042 Kněž 21.01.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 671665 Kozlov u Ledče nad Sázavou (č) 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 682748 Libice nad Doubravou (č) 28.04.2010*) pozemkovou úpravou
Havlíčkův Brod 688282 Lučice 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 690431 Malčín 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 705985 Nová Ves u Světlé nad Sázavou 28.04.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 644374 Nový Studenec 15.04.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 709654 Okrouhlice 24.03.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 671681 Olešná u Ledče nad Sázavou 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 709662 Olešnice u Okrouhlice 24.03.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 736236 Pohleď 28.04.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 736244 Příseka u Světlé nad Sázavou 26.03.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 742392 Rozsochatec (č) 29.11.2010*) pozemkovou úpravou
Havlíčkův Brod 748811 Sirákovice 23.07.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 736252 Služátky 23.02.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 752002 Sobíňov 20.05.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 793884 Spytice (č) 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 748838 Stupárovice 23.07.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 786004 Sychrov u Ledče nad Sázavou 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 767051 Tis u Habrů 21.01.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 786012 Vrbka u Ledče nad Sázavou 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Havlíčkův Brod 795640 Ždírec nad Doubravou 03.06.2010 převodem
Havlíčkův Brod 793892 Zvěstovice 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 612979 Brtnička 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 613487 Brzkov (č) 10.12.2010*) pozemkovou úpravou
Jihlava 617521 Cerekvička 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 604917 Dolní Bítovčice 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 634182 Dolní Dvorce u Telče 30.11.2010 převodem KM-D
Jihlava 630187 Dolní Smrčné 14.04.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 604909 Horní Bítovčice 07.05.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 612961 Jestřebí u Brtnice 26.10.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 659673 Jihlava 26.10.2010 přepracováním v S-JTSK
Jihlava 662551 Kamenice u Jihlavy 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 667005 Kněžice u Třebíče 26.05.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 668729 Komárovice u Jihlavy 12.04.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 670120 Kostelec u Jihlavy (č) 04.10.2010 mapováním
Jihlava 716511 Otín u Stonařova 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 717614 Panská Lhota 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 758060 Přímělkov 31.03.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 759007 Prostředkovice 12.08.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 745049 Řehořov 15.03.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 758078 Střížov 14.04.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 759015 Suchá u Jihlavy 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Jihlava 773492 Uhřínovice u Jihlavy 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Moravské Budějovice 656429 Jackov 30.07.2010 přepracováním v S-SK
Moravské Budějovice 658227 Jemnice 26.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Moravské Budějovice 670596 Kostníky (č) 28.04.2010*) pozemkovou úpravou
Moravské Budějovice 706779 Krnčice 31.08.2010 převodem KM-D
Moravské Budějovice 780456 Lažínky 28.12.2010 převodem KM-D
Moravské Budějovice 680231 Lesonice 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Moravské Budějovice 688983 Lukov u Moravských Budějovic 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Moravské Budějovice 738603 Radotice (č) 19.02.2010*) pozemkovou úpravou
Moravské Budějovice 629448 Vícenice u Dolních Lažan 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 684040 Bitětice (č) 01.06.2010*) pozemkovou úpravou
Pelhřimov 684040 Bitětice (č) 15.06.2010 mapováním
Pelhřimov 608777 Božejov 16.12.2009*) pozemkovou úpravou
Pelhřimov 618705 Častrov 16.02.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 617679 Cetoraz 09.12.2009*) pozemkovou úpravou
Pelhřimov 651893 Chmelná u Pelhřimova 21.10.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 624063 Čížkov 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 618691 Ctiboř u Častrova 27.01.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 633691 Dubovice 26.07.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 634433 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 640069 Hněvkovice u Humpolce 06.09.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 668851 Komorovice 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 682951 Libkova Voda 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 691771 Markvarec u Nové Cerekve 17.12.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 618721 Metánov 10.02.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 700576 Mysletín 10.05.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 700711 Myslotín (č) 10.04.2010*) pozemkovou úpravou
Pelhřimov 700711 Myslotín (č) 18.05.2010 převodem
Pelhřimov 651907 Myslov 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 703192 Nemojov (č) 04.02.2010*) pozemkovou úpravou
Pelhřimov 711292 Ondřejov u Pelhřimova (č) 27.07.2010*) pozemkovou úpravou
Pelhřimov 684066 Pejškov 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 618730 Pelec 27.01.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 736996 Putimov 28.06.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 746878 Sedlice u Želivi 24.08.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 754129 Staré Bříště 19.04.2010 přepracováním v S-SK
Pelhřimov 668869 Vystrkov u Humpolce 18.10.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 615382 Budíkovice 29.09.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 790214 Častotice (č) 29.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Třebíč 620700 Červená Lhota 27.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 651591 Chlum nad Jihlavou 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 623563 Číhalín 01.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 672475 Horní Lhotice (č) 25.10.2010*) pozemkovou úpravou
Třebíč 738506 Horní Smrčné 14.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 644528 Horní Újezd u Třebíče 27.09.2010 přepracováním v S-JTSK
Třebíč 644587 Horní Vilémovice 28.10.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 671274 Kouty u Třebíče 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 791172 Nová Brtnice 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 615391 Okřešice u Třebíče 30.09.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 734161 Přeckov 29.10.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 737305 Račerovice 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 738301 Radonín 28.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 738514 Radošov 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 739871 Ratibořice na Moravě (č) 25.03.2010*) pozemkovou úpravou
Třebíč 760111 Svatoslav u Třebíče 27.12.2010 přepracováním v S-SK
Třebíč 791181 Zašovice 13.12.2010 přepracováním v S-SK
Velké Meziříčí 605603 Blízkov 02.08.2010 přepracováním v S-SK
Velké Meziříčí 605611 Dědkov 10.06.2010 přepracováním v S-SK
Velké Meziříčí 703915 Netín 15.07.2010 přepracováním v S-SK
Velké Meziříčí 773441 Uhřínov u Velkého Meziříčí (č) 29.06.2010 mapováním
Velké Meziříčí 779091 Velké Meziříčí (č) 15.12.2010 přepracováním v S-JTSK
Žďár nad Sázavou 742406 Albrechtice u Rozsoch 31.10.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 742414 Blažejovice u Rozsoch 31.10.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 742201 Divišov 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 640280 Hodíškov 15.12.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 671061 Kotlasy 18.11.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 706833 Nové Veselí (č) 14.07.2010 mapováním
Žďár nad Sázavou 706833 Nové Veselí (č) 29.11.2010*) pozemkovou úpravou
Žďár nad Sázavou 708224 Nyklovice (č) 06.10.2010*) pozemkovou úpravou
Žďár nad Sázavou 737551 Radešín nad Bobrůvkou 01.12.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 744883 Řečice nad Bobrůvkou 01.12.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 742210 Rovné 08.12.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 716014 Suky 21.07.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 777161 Vatín 22.04.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 778877 Velké Janovice 30.11.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 781380 Věžná na Moravě 20.12.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 742449 Vojetín u Rozsoch 31.10.2010 přepracováním v S-SK
Žďár nad Sázavou 763471 Vrtěžíř 31.05.2010 přepracováním v S-SK
KÚ pro Zlínský kraj
Holešov 668141 Količín (č) 19.04.2010 přepracováním v S-SK
Holešov 739006 Rajnochovice 12.10.2010 přepracováním v S-SK
Holešov 769703 Třebětice (č) 30.03.2010 přepracováním v S-SK
Holešov 797782 Žopy (č) 01.11.2010 přepracováním v S-SK
Kroměříž 659053 Jestřabice (č) 23.11.2010*) pozemkovou úpravou
Kroměříž 704652 Nítkovice 26.11.2010 přepracováním v S-SK
Kroměříž 741507 Roštín 13.08.2010 přepracováním v S-SK
Kroměříž 751880 Soběsuky 08.02.2010 přepracováním v S-SK
Kroměříž 781347 Vlčí Doly (č) 29.06.2010 mapováním
Uherské Hradiště 607983 Boršice u Buchlovic 20.10.2010 přepracováním v S-SK
Uherské Hradiště 613801 Břestek 22.03.2010 přepracováním v S-SK
Uherské Hradiště 618608 Částkov 12.07.2010 přepracováním v S-SK
Uherské Hradiště 696072 Javorovec 31.05.2010 přepracováním v S-SK
Uherské Hradiště 667102 Kněžpole u Uherského Hradiště 08.03.2010 přepracováním v S-SK
Uherské Hradiště 773123 Ostrožské Předměstí (č) 08.07.2010*) pozemkovou úpravou
Uherské Hradiště 758612 Stupava 22.02.2010 přepracováním v S-SK
Uherský Brod 600865 Bánov (č) 09.12.2010*) pozemkovou úpravou
Uherský Brod 734195 Přečkovice 22.11.2010 přepracováním v S-SK
Uherský Brod 743241 Rudice 29.11.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Klobouky 684091 Lipina 07.05.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Klobouky 726371 Poteč 22.02.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Klobouky 750085 Slavičín (č) 22.03.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Klobouky 764132 Študlov 15.11.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Klobouky 767034 Tichov 23.08.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Klobouky 783269 Vlachova Lhota 08.03.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Meziříčí 657271 Jarcová 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Meziříčí 681156 Lhota u Choryně 08.03.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Meziříčí 694479 Mikulůvka 26.08.2010 přepracováním v S-SK
Valašské Meziříčí 717169 Oznice 18.10.2010 přepracováním v S-SK
Vsetín 617148 Bystřička II 26.07.2010 přepracováním v S-SK
Vsetín 643351 Horní Lideč 27.09.2010 přepracováním v S-SK
Vsetín 776271 Valašská Polanka 29.03.2010 přepracováním v S-SK
Zlín 653918 Chrastěšov 03.03.2010*) pozemkovou úpravou
Zlín 636053 Lhotka u Zlína 16.07.2010*) pozemkovou úpravou
Zlín 689050 Lukoveček 29.12.2010 přepracováním v S-SK
Zlín 689131 Lutonina (č) 31.05.2010*) pozemkovou úpravou
Zlín 716731 Otrokovice (č) 15.11.2010 přepracováním v S-JTSK
Zlín 737283 Racková 20.09.2010 přepracováním v S-SK
*) Uvedené datum nabytí právní moci rozhodnutí pozemkového úřadu o výměně nebo přechodu vlastnických práv, tedy platnosti obnoveného operátu, se může lišit od data zavedení nové katastrální mapy do katastru nemovitostí (datum, od kterého je v katastru zavedena platná katastrální mapa, je uveden v údajích o ni pro jednotlivá katastrální území).
vypočteno:25.06.2019 00:29

Aktuality

24.06.2019
Aktualizovaný seznam úředně oprávněných zeměměřických inženýrů.

17.06.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (6/2019) je k dispozici ke stažení.

17.06.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Analytik/analytička - programátor/programátorka.