Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542532211

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Matušková Zina Ing. Bc. CV305542532201Zina.Matuskova@cuzk.czŘeditelka KP Brno-venkov
Reimer Radim Ing. CV303542532221Radim.Reimer@cuzk.czŘeditel odboru právních vztahů k nemovitostem
Sedláčková Lenka Bc. 208542532232Lenka.Sedlackova@cuzk.czVedoucí právního oddělení
Dvořáková Jana Ing. 222542532234Jana.Dvorakova2@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace PI KN č. 1
Máčková Hana Ing. Bc. 226542532238Hana.Mackova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace PI KN č. 2
Škopek Jiří Ing. CV122542532251Jiri.Skopek@cuzk.czŘeditel odboru GI KN
Čechová Irena Ing. 123542532252Irena.Cechova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace GI KN
Malcová Lenka Ing. 118542532255Lenka.Malcova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy a revize KN
Španielová Andrea Bc. 222542532277Andrea.Spanielova@cuzk.czVedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Herceghová Jaroslava 210542532210kp.brnovenkov@cuzk.czadministrace el. podání
Poskytování podkladů k GP 22542532279KpBV.PodkladyGP@cuzk.czposkytování podkladů k GP
Pozemková kniha 34542532271kpbv.pozkniha@cuzk.czPoskytování údajů z pozemkové knihy
Mezník Petr 108542532205petr.meznik@cuzk.czsprávce informačních a komunikačních technologií
Nováčková Hana 308542532202hana.novackova@cuzk.czsekretariát ředitele
Poskytování údajů z KN 542532281KpBV.informace@cuzk.czposkytování údajů z katastru nemovitostí (informace z KN)

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

VFK.Brno-venkov@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality

10.06.2019
Od 6.6.2019 lze platit správní poplatky a úplaty ve všech typech řízení (V, Z, PÚ, PGP) platební kartou.
Platební kartou nelze prozatím platit úplatu za službu sledování změn.

Typy akceptovaných platebních karet zde.