Kontakty

Typ Telefon
Ředitel 353417255
Sekretariát 353417280
ústředna 353417111
fax 353417286

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bělohlávek Kamil Mgr. CV217353417231
Kamil.Belohlavek@cuzk.czředitel technického odboru
Brodňanský Jan Ing. 216353417413
Jan.Brodnansky@cuzk.czvedoucí obnovy katastrálního operátu 2
Hamatova Eva Ing. 320353417287
Eva.Hamatova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Hanušová Házyová Lydie Ing. 321353417218
lydie.hanusovahazyova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Havlík Roman Ing. 220353417282
Roman.Havlik@cuzk.czvedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu 1
Pencák Jaroslav Mgr. Ing. 303353417265
Jaroslav.Pencak@cuzk.czvedoucí oddělení metodiky a kontroly
Stoklasová Jitka Ing. CV315353417255
Jitka.Stoklasova@cuzk.czředitelka katastrálního úřadu
Szmitek Pavel Bc. 213353417251
pavel.szmitek@cuzk.czvedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií
Waldhauserová Lenka Ing. CV309353417266
Lenka.Waldhauserova@cuzk.czředitelka kanceláře ředitelky katastrálního úřadu

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Adam Lukáš 215
353417250
Lukas.Adam@cuzk.czsprávce informačních a komunikačních technologií
Benko David 301 (CH)
345548353
David.Benko@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 1
Bleier Tomáš 215
353417250
Tomas.Bleier@cuzk.czsprávce informačních a komunikačních technologií
Boček Roman 305
353417275
Roman.Bocek@cuzk.czinvestiční referent
Bolváriová Pavla Ing. 221
353417402
Pavla.Bolvariova@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 2
Chábera Miloš Ing. 13
353417411
Milos.Chabera@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 1
Freiová Andrea Bc. 317
353417245
Andrea.Freiova@cuzk.czúčetní-rozpočet
Harantová Jana 317
353417284
Jana.Harantova@cuzk.czreferent vnitřní správy
Chvojková Ivana 317
353417247
ivana.chvojkova@cuzk.czekonomicko-správního oddělení
Kaminský Frank
353417260
správce budovy
Kořánová Jarmila 319
353417291
Jarmila.Koranova@cuzk.czreferent majetkové správy
Kotrbová Danuše 221
353417403
Danuse.Kotrbova@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 2
Nováková Růžena Bc. 314
353417280
ku.prokarlovkraj@cuzk.czpodatelna KÚ
Ondruš Rostislav Ing. 218
353417405
Rostislav.Ondrus@cuzk.czinterní auditor
Porschová Ladislava Mgr. 306 (CH)
354548347
Ladislava.Porschova@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 1
Rakušan Josef 13
353417411
Josef.Rakusan@cuzk.czodddělení obnovy katastrálního operátu 1
Růžičková Zdeňka Bc. 322
353417289
Zdenka.Ruzickova@cuzk.czpersonalista
Šimková Lenka Ing. 305A
353417295
Lenka.Simkova@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly
Štolová Blanka Bc. 210 (SO)
352357770
Blanka.Stolova@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 2
Vaníček David 13
353417401
David.Vanicek@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 2
Volmanová Andrea Ing. 220
353417409
Andrea.Volmanova@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly
Záhorcová Michaela 210 (SO)
352357771
Michaela.Zahorcova@cuzk.czoddělení obnovy katastrálního operátu 2
Zavadilová Dana 322
353417288
Dana.Zavadilova@cuzk.czmzdová účetní

Aktuality úřadu

29.03.2021
Dne 29.3.2021 započaly na přilehlých pozemcích Katastrálního úřadu pro Karlovarský kraj terénní úpravy.
 
Menší parkoviště pro klienty Katastrálního pracoviště resp. Katastrálního úřadu na západní straně budovy je dočasně uzavřeno.
 
Pro parkování prosím použijte větší parkoviště na východní straně budovy (naproti OC Kaufland)
 
Děkujeme za pochopení.
 

Aktuality resortu

13.06.2021
V sobotu 12. června 2021 došlo k úpravě aplikace Nahlížení do KN. Nepřihlášení uživatelé budou muset vyplnit CAPTCHA. Pro ty, kteří by chtěli pro přihlášení použít logo edidentita eIdentitu, jsme připravili krátká videa Odkaz se otvírá v novém okně.

08.06.2021
Zkoušky ÚOZI se budou konat ve dnech 28. a 30. června 2021.

03.06.2021
Ve věci připravovaných úprav aplikace Nahlížení do KN byla vydána tisková zpráva Ministerstva zemědělství.