Schránka na podání

26.03.2020

Vážení klienti !
Přestože jsou v souladu s usnesením vlády č. 217 ze dne 15. března 2020 úřední hodiny pro veřejnost pouze v pondělí a středu od 8,00 do  11,00 hod., je možné i mimo tyto úřední hodiny vhodit podání v zalepené obálce do uzavřené schránky. Ve vestibulu budovy  Katastrálního úřadu pro Liberecký kraj, Katastrálního pracoviště Jablonec nad Nisou (dále jen úřad)  je z tohoto důvodu umístěna  schránka pro příjem podání sloužit. V zalepené obálce lze vhazovat podání (návrhy na zápis práv a jiných údajů do katastru), a to i mimo v nouzovém režimu stanovené úřední hodiny. Tato schránka je k dispozici v pracovní dny od 7:00 do 14: 00 hod a vybírá se v 10:00 a v 14:00 hod. Obálky jsou k dispozici v krabici umístěné na schránce.
Potvrzení o přijetí podání obdržíte na e-mail, který prosím uvádějte v návrhu (podání). Na tento e-mail Vám bude rovněž zaslán podklad pro platbu (v případě, že je podání návrhu zpoplatněno) tak, abyste mohli provést platbu bezhotovostně prostřednictvím Vaší banky.
Pokud potřebujete vyplnit návrh na vklad, případně jiný formulář, doporučujeme Vám jej vyplnit z domova v elektronické aplikaci na adrese: https://www.cuzk.cz/Fornulare-a-elektronicka-podani resp. na adrese: https://nv.cuzk.cz/Web/Uvod.aspx.
Děkujeme, že budete v co největší míře využívat této zcela bezkontaktní možnosti, zároveň Vás prosíme, nevhazujte v obálce hotovost, platbu zaplaťte bezhotovostně na výzvu resp. podklad pro platbu, který Vám bude zaslán na e-mail!