Kontakty

Typ Telefon
fax 567109101
ústředna 567109111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hanák Vladimír Ing. CV216567109150vladimir.hanak@cuzk.czředitel katastrálního pracoviště
Pecinová Marcela Mgr. 219567109160Marcela.Pecinova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů
Švec Jaroslav 227567109170jaroslav.svec@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace KN I.
Valenta Pavel 207567109180pavel.valenta@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace KN II.
Prknová Jarmila 111567109190jarmila.prknova@cuzk.czvedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bočková Markéta 110
567109181
Marketa.Bockova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Březnová Lenka 211
567109186
Lenka.Breznova@cuzk.czoddělení aktualizace KN II.
Brychta Vlastimil 211
567109146
Vlastimil.Brychta@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Čonková Markéta Bc. 217
567109184
Marketa.Conkova@cuzk.czodd. právních vztahů
Drahotušská Jana 120
567109171
Jana.Drahotusska@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Dvořáková Jitka 111
567109187
Jitka.Dvorakova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Háková Hana 119
567109173
Hana.Hakova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Homolková Hana 111
567109168
Hana.Homolkova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Horáková Milena 110
567109193
Milena.Horakova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Hrnčířová Hana Bc. 211
567109140
Hana.Hrncirova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Jonášová Dana Ing. 209
567109195
Dana.Jonasova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Knechtová Naděžda 115
567109133
Nadezda.Knechtova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Komrsová Monika 118
567109163
Monika.Komrsova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Kubů Lenka 101
567109197
Lenka.Kubu@cuzk.czodd. právních vztahů - podatelna
Kudrnová Andrea 117
567109152
Andrea.Kudrnova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Lisová Hana 102
567109117
Hana.Lisova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Marešová Marie 117
567109141
marie.maresova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Metelková Lenka 116
567109174
Lenka.Metelkova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Němečková Blanka 118
567109166
Blanka.Nemeckova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Neumanová Miroslava 109
567109132
Miroslava.Neumanova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Nováková Michaela 119
567109159
Michaela.Novakova@cuzk.cz odd. aktualizace KN I.
Novotná Marcela 121
567109178
Marcela.Novotna2@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Novotná Markéta 120
567109194
Marketa.Novotna@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Obršlík Zdeněk 115
567109164
Zdenek.Obrslik@seznam.czodd. právních vztahů – podatelna
Pípová Radka Mgr. 223
567109136
Radka.Pipova@cuzk.czodd. právních vztahů
Pittnerová Sabina 117
567109142
Sabina.Pittnerova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Rokytová Lenka Ing. 119
567109158
Lenka.Rokytova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Šádková Iva Ing. 209
567109188
Iva.Sadkova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Šinkovská Nikol 116
567109165
Nikol.Sinkovska@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Sochorová Ivana JUDr. 217
567109137
Ivana.Sochorova@cuzk.czodd. právních vztahů
Sochorová Šárka Mgr. 219
567109192
Sarka.Sochorova@cuzk.czodd. právních vztahů - podatelna
Urbanová Iveta 101
567109179
Iveta.Urbanova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Valentová Ilona 118
567109161
Ilona.Valentova@cuzk.czoddělení aktualizace KN I.
Vávrů Edita 211
567109157
edita.vavru@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Vránová Ladislava 210
567109196
Ladislava.Vranova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Vrzáčková Jana 119
567109177
Jana.Vrzackova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Vystrčilová Ivana 121
567109172
Ivana.Vystrcilova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Zeman Rostislav 210
567109185
Rostislav.Zeman@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Zerzánková Ivana 118
567109175
Ivana.Zerzankova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

vfk.jihlava@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality úřadu

03.07.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo rada/odborný rada v oddělení právní vztahy k nemovitostem Katastrálního pracoviště Havlíčkův Brod.

28.04.2020

Důležité upozornění!

Katastrální úřad pro Vysočinu sděluje, že s účinností od 4. května 2020 se ruší na všech katastrálních pracovištích v jeho územní působnosti dosavadní omezení úředních hodin pro veřejnost. Tímto dnem se úřední hodiny podatelen a přepážek poskytování informací vrací do režimu před vyhlášením nouzového stavu.

Bližší informace o úředních hodinách naleznete na internetových stránkách konkrétního katastrálního pracoviště.



Aktuality resortu

01.07.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele Katastrálního pracoviště Vyškov.

30.06.2020
Aktualizovaný seznam úředně oprávněných zeměměřických inženýrů.

19.06.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Správce RÚIAN.