Kontakty

Typ Telefon
fax 567109101
ústředna 567109111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hanák Vladimír Ing. CV216567109150vladimir.hanak@cuzk.czředitel katastrálního pracoviště
Pecinová Marcela Mgr. 219567109160Marcela.Pecinova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů
Švec Jaroslav 227567109170jaroslav.svec@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace KN I.
Valenta Pavel 207567109180pavel.valenta@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace KN II.
Prknová Jarmila 111567109190jarmila.prknova@cuzk.czvedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Balcárková Danuše 115567109197Danuse.Balcarkova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Bočková Markéta 110567109181Marketa.Bockova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Böhmová Michaela Bc. DiS. 210567109127Michaela.Bohmova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Brychta Vlastimil 211567109146Vlastimil.Brychta@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Březnová Lenka 211567109186Lenka.Breznova@cuzk.czoddělení aktualizace KN II.
Cahová Dagmar Ing. 210567109158Dagmar.Cahova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Čonková Markéta Bc. 217567109184Marketa.Conkova@cuzk.czodd. právních vztahů
Drahotušská Jana 120567109171Jana.Drahotusska@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Dvořáková Jitka 111567109187Jitka.Dvorakova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Háková Hana 119567109173Hana.Hakova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Homolková Hana 111567109168Hana.Homolkova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Horáková Milena 110567109193Milena.Horakova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Jonášová Dana Ing. 209567109195Dana.Jonasova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Knechtová Naděžda 117567109133Nadezda.Knechtova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Komrsová Monika 118567109163Monika.Komrsova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Kudrnová Andrea 117567109152Andrea.Kudrnova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Málek Antonín 110567109151Antonin.Malek@cuzk.czodd. dokumentace KN
Marešová Marie 115567109141marie.maresova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Metelková Lenka 116567109174Lenka.Metelkova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Mezerová Eva 211567109140Eva.Mezerova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Němečková Blanka 118567109166Blanka.Nemeckova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Neumanová Miroslava 109567109132Miroslava.Neumanova@cuzk.czodd. dokumentace KN
Novotná Marcela 121567109178Marcela.Novotna2@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Novotná Markéta 120567109194Marketa.Novotna@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Obršlík Zdeněk 117567109164Zdenek.Obrslik@seznam.czodd. právních vztahů – podatelna
Pípová Radka Mgr. 223567109136Radka.Pipova@cuzk.czodd. právních vztahů
Pittnerová Sabina 117567109142Sabina.Pittnerova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Pribylová Zdeňka 119567109176Zdenka.Pribylova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Šádková Iva Ing. 209567109188Iva.Sadkova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Satrapová Dáša Bc. 119567109159Dasa.Satrapova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Šinkovská Nikol 101567109165Nikol.Sinkovska@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Sochorová Ivana JUDr. 217567109137Ivana.Sochorova@cuzk.czodd. právních vztahů
Sochorová Šárka Mgr. 219567109192Sarka.Sochorova@cuzk.czodd. právních vztahů - podatelna
Trchalíková Renáta 211567109169Renata.Trchalikova@cuzk.czoddělení aktualizace KN II.
Urbanová Iveta 101567109179Iveta.Urbanova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Valentová Ilona 118567109161Ilona.Valentova@cuzk.czoddělení aktualizace KN I.
Vávrů Edita 211567109157edita.vavru@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Vránová Ladislava 210567109196Ladislava.Vranova@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Vrzáčková Jana 119567109177Jana.Vrzackova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Vystrčilová Ivana 121567109172Ivana.Vystrcilova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Zeman Rostislav 210567109185Rostislav.Zeman@cuzk.czodd. aktualizace KN II.
Zerzánková Ivana 118567109175Ivana.Zerzankova@cuzk.czodd. aktualizace KN I.
Zimolová Lucie 102567109154Lucie.Zimolova@cuzk.czodd. dokumentace KN

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

vfk.jihlava@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.

Aktuality

11.09.2018
Kontaktní místo Telč Katastrálního pracoviště Jihlava bude od 17. 9. 2018 do 27. 9. 2018 z provozních důvodů uzavřeno.
Po dobu uzavírky se obracejte na podatelnu Katastrálního pracoviště Jihlava, se sídlem Fibichova 4666/6, 589 01 Jihlava, tel. 567 109 111, e-mail: kp.jihlava@cuzk.cz.