Kontakty

Typ Telefon
Mobil 778425580
Ústředna 377162111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Pešek Tomáš Ing. CV125377162132
tomas.pesek@cuzk.czředitel Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Plzni

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Burdová Renata JUDr. 104
377162114
Renata.Burdova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (právní)
Čurdová Lenka 125
377162128
Lenka.Curdova2@cuzk.czasistent - účetní
Důrová Marcela Mgr. 121
377162131
Marcela.Durova@cuzk.czzástupce ředitele, inspektorka katastru nemovitostí (právní)
Kejhová Petra 119
377162113
Petra.Kejhova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Kovářík Petr Ing. 103
377162244
petr.kovarik@cuzk.czinspektor katastru nemovitostí (SGI)
Pešek Tomáš Ing. 125
377162132
Tomas.Pesek@cuzk.czředitel
Poláková Lenka Ing. 120
377162130
Lenka.Polakova@cuzk.czinspektorka komerční sféry
Puchtová Mirka Ing. 123
377162133
Mirka.Puchtova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SPI)
Strejcová Eliška 122
377162134
Eliska.Strejcova@cuzk.czúčetní - rozpočtář
Zachardová Zdeňka Bc. 120
377162130
Zdenka.Zachardova@cuzk.czinspektorka katastru nemovitostí (SGI)

Aktuality inspektorátu

13.12.2020
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že s ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 1202 ze dne 20. listopadu 2020 má až do odvolání omezený provoz pro veřejnost.

23.11.2020
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že s ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 1202 ze dne 20. listopadu 2020 má v době od 23. listopadu 2020 do 12. prosince 2020 omezený provoz pro veřejnost.

03.11.2020
Zeměměřický a katastrální inspektorát v Plzni oznamuje, že s ohledem na opatření přijatá usnesením vlády ČR č. 1114 ze dne 30. října 2020 má v době od 4. listopadu 2020 do 20. listopadu 2020 omezený provoz pro veřejnost

Aktuality resortu

20.01.2021
Zveřejněny statistické údaje za 4. čtvrtletí roku 2020 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

18.01.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2021) je k dispozici ke stažení.

18.01.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele/ředitelky Katastrálního úřadu pro hl. m. Prahu