Kontakty

Typ Telefon
služba 284041300

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bílková Iva Ing. CV605284041770
Iva.Bilkova@cuzk.czředitelka

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bartošová Ladislava 607
284041330
Ladislava.Bartosova@cuzk.czekonomka rozpočtářka
Hájková Jitka 606
284041310
Jitka.Hajkova@cuzk.czasistentka - účetní
Horejcová Jaroslava Ing. 610
284041352
Jaroslava.Horejcova@cuzk.czinspektorka
Jandová Alena Ing. 613
284041365
Alena.Jandova@cuzk.czinspektorka
Kadlecová Martina Ing. 603
284041363
Martina.Kadlecova2@cuzk.czinspektorka
Mašek Jaroslav 603
284041341
řidič
Novák Karel JUDr. 611
284041350
Karel.Novak@cuzk.czinspektor
Peřina Jan Bc. 602
284041342
jan.perina@cuzk.czinspektor
Pluhařová Hana Mgr. 612
284041360
Hana.Pluharova2@cuzk.czinspektorka
Ryneš Milan Mgr. 613
284041364
Milan.Rynes@cuzk.czinspektor
Soukup Pavel Ing. 611
284041351
Pavel.Soukup@cuzk.czinspektor
Vašát Stanislav Ing. 609
284041366
Stanislav.Vasat@cuzk.czinspektor
Vašková Petra Ing. 602
284041340
Petra.Vaskova@cuzk.czinspektorka
Veselá Šárka Mgr.Bc. 608
284041320
Sarka.Vesela@cuzk.czzástupkyně ředitelky
Žídek Miroslav Ing. 609
284041362
Miroslav.Zidek@cuzk.czinspektor

Aktuality inspektorátu

Zeměměřický a katastrální inspektorát v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality resortu

20.10.2021
 Zveřejněny statistické údaje za 3. čtvrtletí roku 2021 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.

19.10.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada - Správce DMVS.

19.10.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný referent/vrchní referent - Podpora uživatelů.