Kontakty

Typ Telefon
služba 284041300

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bílková Iva Ing. CV605284041770
Iva.Bilkova@cuzk.czředitelka

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Bartošová Ladislava 607
284041330
Ladislava.Bartosova@cuzk.czekonomka rozpočtářka
Hájková Jitka 606
284041310
Jitka.Hajkova@cuzk.czasistentka - účetní
Horejcová Jaroslava Ing. 610
284041352
Jaroslava.Horejcova@cuzk.czinspektorka
Jandová Alena Ing. 613
284041365
Alena.Jandova@cuzk.czinspektorka
Kadlecová Martina Ing. 603
284041363
Martina.Kadlecova2@cuzk.czinspektorka
Mašek Jaroslav 603
284041341
řidič
Novák Karel JUDr. 611
284041350
Karel.Novak@cuzk.czinspektor
Pluhařová Hana Mgr. 612
284041360
Hana.Pluharova2@cuzk.czinspektorka
Ryneš Milan Mgr. 613
284041364
Milan.Rynes@cuzk.czinspektor
Soukup Pavel Ing. 611
284041351
Pavel.Soukup@cuzk.czinspektor
Vašát Stanislav Ing. 609
284041366
Stanislav.Vasat@cuzk.czinspektor
Vašková Petra Ing. 602
284041340
Petra.Vaskova@cuzk.czinspektorka
Veselá Šárka Mgr.Bc. 608
284041320
Sarka.Vesela@cuzk.czzástupkyně ředitelky
Žídek Miroslav Ing. 609
284041362
Miroslav.Zidek@cuzk.czinspektor

Aktuality inspektorátu

01.03.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Inspektor/ka – právník Zeměměřického a katastrálního inspektorátu v Praze (obor služby 55.)

15.02.2021
V návaznosti na usnesení vlády ČR ze dne 14.2.2021 č.128, o přijetí krizového opatření se od 15.2.2021 ruší omezení úředních hodin.
Mimo dobu úředních hodin můžete svá podání vhodit do sběrného boxu, který je umístěn u vchodu do budovy.
Box je přístupný: pátek : 8 -12 hod.
Prosíme, abyste tato podání vhazovali v uzavřené obálce, označené názvem úřadu.
S ohledem na nepříznivý vývoj v šíření nemoci COVID-19 žádáme klienty,aby i nadále přednostně využívali písemný, elektronický (e-mail, datová schránka) či telefonický kontakt.

Aktuality resortu

19.02.2021
Zveřejněna Výroční zpráva Českého úřadu zeměměřického a katastrálního za rok 2020.

15.02.2021
Od 15.2.2021 jsou úřední hodiny na všech katastrálních úřadech v rozsahu minimálně pondělí a středa 8.00-17.00 hodin, pokud to aktuální personální situace umožňuje, tak i nad tento rozsah. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.

11.02.2021
Zveřejněna publikace "Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky 2021"