Kontakty

Typ Telefon
fax 567109101
ústředna 567109111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kaválek Miloslav Ing. CV212567109100miloslav.kavalek@cuzk.czředitel katastrálního úřadu
Jedličková Ludmila Bc. CV213567109103ludmila.jedlickova@cuzk.czředitelka kanceláře ředitele úřadu
Padrnos Petr Mgr. CV334567109120petr.padrnos@cuzk.czředitel Technického odboru
Brázdil Richard Ing. 333567109123richard.brazdil@cuzk.czvedoucí odd. podpory ICT a správ. lok. databází
Petrlík Radek Ing. 222567109126radek.petrlik@cuzk.czvedoucí odd. obnovy katastrálního operátu I.
Dvořáková Marcela Bc. 222567109125marcela.dvorakova4@cuzk.czvedoucí odd. obnovy katastrálního operátu II.
Poláčková Hana Ing. 335567109121hana.polackova@cuzk.czvedoucí oddělení metodiky a kontroly
Budínová Elena 321567109110elena.budinova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Sečková Hana 317567109105hana.seckova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Adamcová Eva 565301780eva.adamcova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - PE
Andresová Stanislava 220567109182Stanislava.Andresova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Beránková Michaela Ing. 321567109149Michaela.Berankova@cuzk.czoddělení ekonomicko-správní
Chalupský Ladislav Ing. 322567109112Ladislav.Chalupsky@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Dőrflová Jitka Ing. 221567109135Jitka.Dorflova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Dvořáková Hana 307567109106Hana.Dvorakova1@cuzk.czpersonální oddělení
Dvořáková Eva 206566585705Eva.Dvorakova1@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - ŽD
Dvořáková Irena Ing. 312566585721Irena.Dvorakova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - ZD
Gebarovský Milan 1565301781Milan.Gebarovsky@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - PE
Hanák Marek 210567109157Marek.Hanak@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Hortenský Petr 321567109109Petr.Hortensky@cuzk.czoddělení ekonomicko-správní
Jouklová Iva 220567109167Iva.Jouklova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Kaňkovská Jana 12569668131Jana.Kankovska@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - HB
Kapinus Jiří Ing. 3568404202Jiri.Kapinus2@cuzk.czodd. metodiky a kontroly
Kodet Jakub 333567109122Jakub.Kodet@cuzk.czodd. podpory ICT
Kolářová Andrea Mgr. 219567109162Andrea.Kolarova@cuzk.czodd. metodiky a kontroly
Kostečková Iva 206566585703Iva.Kosteckova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - ŽD
Koubová Petra 335567109113Petra.Koubova@cuzk.czodd. metodiky a kontroly
Kourková Markéta 317567109109Marketa.Kourkova@cuzk.czekonomicko-správní odd.
Kratochvílová Jitka 317567109118Jitka.Kratochvilova@cuzk.czekonomicko-správní odd.
Kubů Roman 333567109124Roman.Kubu@cuzk.czodd. podpory ICT a správ. lok. databází
Kučerová Ivana 307567109107Ivana.Kucerova@cuzk.czpersonální oddělení
Kukla Jiří 321567109119Jiri.Kukla@cuzk.czekonomicko-správní odd.
Mach Václav Mgr. 333567109122Vaclav.Mach@cuzk.czodd. podpory ICT
Maleček Milan Ing. 208567109102Milan.Malecek@cuzk.czinterní auditor
Marešová Pavla 316567109116Pavla.Maresova@cuzk.czekonomicko-správní odd.
Mašek Libor 568404209Libor.Masek@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Němcová Eliška Mgr. 307567109189Eliska.Nemcova@cuzk.czpersonální oddělení
Nevrklová Marie 316567109117Marie.Nevrklova@cuzk.czekonomicko-správní odd.
Novák Michal 1565301762Michal.Novak@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - PE
Páralová Helena 303568404221Helena.Paralova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Pruša Luboš 302568404231Lubos.Prusa@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Rázlová Dita Dis. 12569668131Dita.Razlova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - HB
Satůrková Pavla 220567109183Pavla.Saturkova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Šinkovská Nikol 319567109147ku.provysockraj@cuzk.czpersonální oddělení
Sobotková Růžena 321567109115Ruzena.Sobotkova@cuzk.czekonomicko-správní odd.
Stejskalová Marta Ing. 12569668131Marta.Stejskalova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - HB
Svoboda Jan Ing. 220567109129Jan.Svoboda@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Svoboda Petr Mgr. 333567109118Petr.Svoboda@cuzk.czodd. podpory ICT
Svobodová Marie 303568404221Marie.Svobodova2@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Trchalík Ladislav Ing. 220567109148Ladislav.Trchalik@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI

Aktuality

13.10.2017
Oznámení o vyhlášení 2. kola výběrového řízení na služební místo
rada/odborný rada - vedoucí ekonomicko-správního oddělení Kanceláře ředitele katastrálního úřadu na Katastrálním úřadu pro Vysočinu, místo výkonu služby Jihlava

Více zde