Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Suchánková Marie Ing. CV262542521300
Marie.Suchankova@cuzk.czŘeditelka KP Brno-město
Foretová Adriana Mgr. CV258542521301
Adriana.Foretova@cuzk.czŘeditelka odboru právních vztahů k nemovitostem
Tenorová Terezie Ing. CV162542521340
Terezie.Tenorova@cuzk.czŘeditelka odboru geodetických informací KN
Válková Beata JUDr. 268542521355
Beata.Valkova@cuzk.czVedoucí právního oddělení č. 1
Dohnalová Alena Bc. 268542521359
Alena.Dohnalova@cuzk.czVedoucí právního oddělení č. 2
Hrdinová Zdeňka Ing. 264542521311
Zdenka.Hrdinova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace PI KN
Konvalina Vladimír Ing. Bc. 148542521372
Vladimir.Konvalina@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace GI KN
Tomášková Lenka Ing. 161542521366
Lenka.Tomaskova@cuzk.czVedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

VFK.brno-mesto@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality úřadu

11.04.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN
S ohledem na ukončení nouzového stavu rozšiřujeme úřední hodiny na všech katastrálních pracovištích v působnosti KÚ pro Jihomoravský kraj s platností od pondělí 12.dubna 2021 takto:

pondělí 8:00 - 17:00 hodin
úterý 8:00 - 14:00 hodin
středa 8:00 - 17:00 hodin
čtvrtek 8:00 - 14:00 hodin
pátek 8:00 - 12:00 hodin

23.01.2014
Dotazník k úrovni poskytovaných služeb

Aktuality resortu

13.05.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (5/2021) je k dispozici ke stažení.

06.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Metodik / metodička bezpečnosti.

06.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada - Řízení a koordinace helpdesku.