Kontakty

Typ Telefon
ústředna 518309560

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Veselská Jana JUDr. CV22518309562
Jana.Veselska@cuzk.czŘeditelka KP Hodonín
Tomčalová Jana Mgr. 24518309580
Jana Tomcalova@cuzk.czVedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem
Lévková Ladislava 30518309561
Ladislava.Levkova@cuzk.czVedoucí oddělení aktualizace KN
Kántor Ondřej Ing. 15518309570
Ondrej.Kantor@cuzk.czVedoucí oddělení dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Herková Bronislava 6
518309573
bronislava.herkova@cuzk.czkontaktní osoba pro podnikatele v oboru geodezie
Kučerová Jana 21
518309563
jana.kucerova@cuzk.czekonom
Hrdá Markéta 2
518309588
marketa.hrda@cuzk.czpotvrzování GP
Tomčalová Jana Mgr. 24
518309580
jana.tomcalova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů
Toman Michal Ing. 5
518309564
michal.toman@cuzk.czinformatik KP

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

VFK.Hodonin@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality úřadu

11.04.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN
S ohledem na ukončení nouzového stavu rozšiřujeme úřední hodiny na všech katastrálních pracovištích v působnosti KÚ pro Jihomoravský kraj s platností od pondělí 12.dubna 2021 takto:

pondělí 8:00 - 17:00 hodin
úterý 8:00 - 14:00 hodin
středa 8:00 - 17:00 hodin
čtvrtek 8:00 - 14:00 hodin
pátek 8:00 - 12:00 hodin

23.01.2014
Dotazník k úrovni poskytovaných služeb

Aktuality resortu

06.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Metodik / metodička bezpečnosti.

06.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada - Řízení a koordinace helpdesku.

21.04.2021
Zveřejněny statistické údaje za 1. čtvrtletí roku 2021 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.