Kontakty

Typ Telefon
fax 312522493
podatelna 312522312

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Letňanská Jitka Ing. CV8312522312
Jitka.Letnanska@cuzk.czředitelka
Baňková Františka Mgr. 4312574222
Frantiska.Bankova@cuzk.czvedoucí oddělení právních vztahů k nemovitostem
Urban Aleš Bc. 2312574229
Ales.Urban@cuzk.czvedoucí oddělení aktualizace a dokumentace KN

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Čápová Jiřina
312522312
Jirina.Capova@cuzk.czAktualizace KN
Kysilko Tomáš Ing.
312574215
Tomas.Kysilko@cuzk.czVFK pro geodety
Landová Nikola
312522312
kp.slany@cuzk.czpodatelna
Volrábová Venuše
312574232
Venuse.Volrabova@cuzk.czDatové schránky

Pro součinnost katastrálního pracoviště při vyhotovování GP lze využít e-mailovou adresu:

VFK.Slany@cuzk.cz
Tuto e-mailovou adresu nelze využít pro podání žádosti o potvrzení geometrického plánu spolu s jejími přílohami (GP a ZPMZ). Žádost o potvrzení lze podat na e-mailovou adresu podatelny katastrálního pracoviště.
 

Aktuality pracoviště

30.11.2012
Od 1.1.2013 je zákonem uložena povinnost podávat Návrh na zahájení o povolení vkladu na novém formuláři. Formulář je možné stáhnout v sekci "Formuláře", kde jsou zpřístupněny i SW aplikace a nápovědy k jeho vyplnění. Vzor formuláře je stanoven vyhláškou č. 401/2011.

Aktuality úřadu

30.04.2020
Důležité upozornění!
S účinností od 4. května 2020 dochází na katastrálních pracovištích ke zrušení omezení úředních hodin pro veřejnost. Bližší informace o úředních hodinách konkrétního katastrálního pracoviště naleznete na internetových stránkách jednotlivých katastrálních pracovišť.
 

Aktuality resortu

28.05.2020
Zkoušky ÚOZI se budou konat ve dnech 17. a 18. června 2020.

22.05.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Metodika účetnictví a rozpočtu, státní závěrečný účet.

18.05.2020
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (5/2020) je k dispozici ke stažení.