Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
Datová schránka ID 9emiexr
Podání v listinné podobě a podání v elektronické podobě na technických nosičích dat místnost č. 101 Podatelna KP
Ústní podání místnost č. 101 Podatelna KP
všechna podání podatelna vstupní hala vlevo
elektronická podání Jihlava.KP-podatelna@cuzk.cz e-mailová adresa

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Ing. Vladimír Hanák216567109150
Vladimir.Hanak@cuzk.czředitel katastrálního pracoviště
Andrea Kudrnová117567109152
Andrea.Kudrnova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Marie Marešová117567109141
marie.maresova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Lenka Metelková116567109174
Lenka.Metelkova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Sabina Pittnerová117567109142
Sabina.Pittnerova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Nikol Šinkovská116567109165
Nikol.Sinkovska@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality úřadu

03.07.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo rada/odborný rada v oddělení právní vztahy k nemovitostem Katastrálního pracoviště Havlíčkův Brod.

28.04.2020

Důležité upozornění!

Katastrální úřad pro Vysočinu sděluje, že s účinností od 4. května 2020 se ruší na všech katastrálních pracovištích v jeho územní působnosti dosavadní omezení úředních hodin pro veřejnost. Tímto dnem se úřední hodiny podatelen a přepážek poskytování informací vrací do režimu před vyhlášením nouzového stavu.

Bližší informace o úředních hodinách naleznete na internetových stránkách konkrétního katastrálního pracoviště.



Aktuality resortu

01.07.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele Katastrálního pracoviště Vyškov.

30.06.2020
Aktualizovaný seznam úředně oprávněných zeměměřických inženýrů.

19.06.2020
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Správce RÚIAN.