Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
Datová schránka ID 9emiexr
Podání v listinné podobě a podání v elektronické podobě na technických nosičích dat místnost č. 101 Podatelna KP
Ústní podání místnost č. 101 Podatelna KP
všechna podání podatelna vstupní hala vlevo
elektronická podání Jihlava.KP-podatelna@cuzk.cz e-mailová adresa

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Ing. Vladimír Hanák216567109150
Vladimir.Hanak@cuzk.czředitel katastrálního pracoviště
Andrea Kudrnová117567109152
Andrea.Kudrnova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Marie Marešová117567109141
marie.maresova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Lenka Metelková116567109174
Lenka.Metelkova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Sabina Pittnerová117567109142
Sabina.Pittnerova@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna
Nikol Šinkovská116567109165
Nikol.Sinkovska@cuzk.czodd. právních vztahů – podatelna

Aktuality pracoviště

Katastrální pracoviště v současné době nemá žádné aktuality.

Aktuality úřadu

09.04.2021
Katastrální úřad oznamuje, že od 12. 4. 2021 upravuje úřední hodiny na všech katastrálních pracovištích. Bližší informace naleznete na úřední desce. I nadále žádáme o dodržování dosud nastavených hygienických a režimových opatření pro zamezení šíření nemoci COVID-19.

Aktuality resortu

14.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Správce DMVS.

13.05.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (5/2021) je k dispozici ke stažení.

06.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Metodik / metodička bezpečnosti.