Kontakty

Typ Telefon
fax 567109101
ústředna 567109111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kaválek Miloslav Ing. CV212567109100
miloslav.kavalek@cuzk.czředitel katastrálního úřadu
Jedličková Ludmila Bc. CV213567109103
ludmila.jedlickova@cuzk.czředitelka kanceláře ředitele úřadu
Padrnos Petr Mgr. CV334567109120
petr.padrnos@cuzk.czředitel Technického odboru
Brázdil Richard Ing. 333567109123
richard.brazdil@cuzk.czvedoucí odd. podpory ICT a správ. lok. databází
Dvořáková Marcela Bc. 222567109125
marcela.dvorakova4@cuzk.czvedoucí odd. obnovy katastrálního operátu II.
Sečková Hana 317567109105
hana.seckova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Heroutová Lenka Ing. 322567109110
lenka.heroutova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Kolářová Andrea Mgr. 223567109162
andrea.kolarova@cuzk.czvedoucí metodiky a kontroly
Trchalík Ladislav Ing. 222567109126
ladislav.trchalik@cuzk.czvedoucí odd. obnovy katastrálního operátu I.

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Adamcová Eva
565301780
eva.adamcova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - PE
Andresová Stanislava 220
567109182
Stanislava.Andresova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Benešová Tereza Ing. 221
567109148
tereza.benesova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Böhmová Michaela Bc. DiS. 117
567109127
Michaela.Bohmova@cuzk.czodd. metodiky a kontroly
Doleželová Jitka 321
567109149
jitka.dolezelova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Chalupský Ladislav Ing. 322
567109112
Ladislav.Chalupsky@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Dőrflová Jitka Ing. 221
567109135
Jitka.Dorflova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Dvořáková Irena Ing. 312
566585721
Irena.Dvorakova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - ZD
Dvořáková Eva 206
566585705
Eva.Dvorakova1@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - ŽD
Filová Ivana 321
567109109
Ivana.Filova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Gebarovský Milan 1
565301781
Milan.Gebarovsky@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - PE
Hanák Marek Bc. 210
567109157
Marek.Hanak@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Hlávková Pavlína Bc. 316
567109131
Pavlina.Hlavkova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Hortenský Petr 321
567109109
Petr.Hortensky@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Jouklová Iva 220
567109167
Iva.Jouklova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Kaňkovská Jana 12
569668131
Jana.Kankovska@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - HB
Kostečková Iva 206
566585703
Iva.Kosteckova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - ŽD
Koubová Petra 335
567109113
Petra.Koubova@cuzk.czodd. metodiky a kontroly
Kučerová Ivana 307
567109107
Ivana.Kucerova1@cuzk.czpersonální oddělení
Mach Václav Mgr. 333
567109122
Vaclav.Mach@cuzk.czodd. podpory ICT
Maleček Milan Ing. 208
567109102
Milan.Malecek@cuzk.czinterní auditor
Marešová Pavla 316
567109116
Pavla.Maresova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Martincová Miroslava Bc. 307
567109106
Miroslava.Martincova@cuzk.czpersonální oddělení
Mašek Libor
568404209
Libor.Masek@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Másilková Marcela 319
567109147
ku.provysockraj@cuzk.czpodatelna - personální oddělení
Němcová Eliška Mgr. 307
567109189
Eliska.Nemcova@cuzk.czpersonální oddělení
Novák Michal 1
565301762
Michal.Novak@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - PE
Páralová Helena 303
568404221
Helena.Paralova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Petrlík Radek Ing. 311
569668161
Radek.Petrlik@cuzk.czodd. metodiky a kontroly - HB
Poláčková Hana Ing. 335
567109121
Hana.Polackova@cuzk.czodd. metodiky a kontroly
Prokopová Ludmila Mgr. 319
567109151
Ludmila.Prokopova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Prokopová Pavla 220
567109183
Pavla.Prokopova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Pruša Luboš 302
568404231
Lubos.Prusa@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ
Rázlová Dita Dis. 12
569668131
Dita.Razlova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - HB
Sobotková Růžena 321
567109115
Ruzena.Sobotkova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Staňková Jana Ing. 321
567109119
Jana.Stankova@cuzk.czodd. ekonomicko-správní
Stejskalová Marta Ing. 12
569668131
Marta.Stejskalova@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - HB
Svoboda Jan Ing. 220
567109129
Jan.Svoboda@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - JI
Svoboda Petr Mgr. 333
567109124
Petr.Svoboda@cuzk.czodd. podpory ICT
Svobodová Marie 303
568404221
Marie.Svobodova2@cuzk.czodd. obnovy katastrálního operátu - TŘ

Aktuality úřadu

12.02.2021
Od 15. 2. 2021 upravujeme úřední hodiny pro veřejnost na všech katastrálních pracovištích Vysočiny (podatelny i přepážky k poskytování údajů) na pondělí a středu 8,00 – 17,00 hod.
I nadále žádáme o dodržování dosud nastavených hygienických a režimovových opatření, jejichž smyslem je zamezení šíření nemoci COVID-19.

Aktuality resortu

19.02.2021
Zveřejněna Výroční zpráva Českého úřadu zeměměřického a katastrálního za rok 2020.

15.02.2021
Od 15.2.2021 jsou úřední hodiny na všech katastrálních úřadech v rozsahu minimálně pondělí a středa 8.00-17.00 hodin, pokud to aktuální personální situace umožňuje, tak i nad tento rozsah. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.

11.02.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (2/2021) je k dispozici ke stažení.