Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kamera Josef Ing. CV116542521100
Josef.Kamera@cuzk.czŘeditel katastrálního úřadu
Krajíčková Eva Ing. Bc. CV118542521101
Eva.Krajickova@cuzk.czŘeditelka kanceláře ředitele katastrálního úřadu
Pochylá Kateřina Bc. 119542521105
Katerina.Pochyla@cuzk.czVedoucí personálního oddělení
Fojtášek Jiří Mgr. 122542521126
Jiri.Fojtasek@cuzk.czVedoucí oddělení metodiky a kontroly
Krupka Marcel Ing. 123542521166
Marcel.Krupka@cuzk.czVedoucí ekonomicko-správního oddělení
Kodýtek Tomáš Ing. CV210542521200
Tomas.Kodytek@cuzk.czŘeditel technické sekce
Pelíšek Jiří Ing. CV235542521202
jiri.pelisek@cuzk.czŘeditel odboru obnovy katastrálního operátu
Levínský Vladimír Ing. 234542521215
Vladimir.Levinsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 1
Svánovský Jan Ing. 216542521240
Jan.Svanovsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 2
Šimek Stanislav Ing. 301542521220
Stanislav.Simek@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 3
Beránková Sylva Ing. 236542521256
Sylva.Berankova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 4
Váhala Vlastimil Bc. 220518697040
Vlastimil.Vahala@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 5
Ondrůšek Jiří Ing. 178542521131
Jiri.Ondrusek@cuzk.czVedoucí oddělení podpory ICT

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Paštová Veronika Ing. 112
542521104
Veronika.Pastova@cuzk.czinterní auditor

Aktuality úřadu

30.10.2020
Z důvodu vyhlášených krizových opatření se od 2.11.2020 omezují úřední hodiny katastrálních pracovišť Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj na pondělí od 8:00 do 13:00
a středu od 12:00 do 17:00

(s výjimkou Katastrálního pracoviště Brno-město - pondělí a středa
od 8:00 do 17:00

a Katastrálního pracoviště Hustopeče na pondělí a středu od 8:00 do 13:00)

02.03.2020
Plánovaná revize údajů KN na období 2020

02.03.2020
Plánovaná obnova operátu novým mapováním na období 2020

23.01.2014
Dotazník k úrovni poskytovaných služeb

Aktuality resortu

18.01.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2021) je k dispozici ke stažení.

18.01.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele/ředitelky Katastrálního úřadu pro hl. m. Prahu

04.01.2021
S ohledem na vývoj pandemické situace v ČR Vás prosíme, abyste katastrální pracoviště navštěvovali jen v nejnutnějších případech a dali přednost zaslání podání elektronicky nebo poštou. Výpis z katastru v elektronické podobě je možno získat v e-shopu Nahlížení do katastru. V souladu s krizovým opatřením vlády ČR (naposledy usnesení vlády č. 1379 ze dne 23. prosince 2020) mají všechny katastrální úřady úřední dny pouze v pondělí a ve středu, před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.