Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kamera Josef Ing. CV116542521100
Josef.Kamera@cuzk.czŘeditel katastrálního úřadu
Krajíčková Eva Ing. Bc. CV118542521101
Eva.Krajickova@cuzk.czŘeditelka kanceláře ředitele katastrálního úřadu
Pochylá Kateřina Bc. 119542521105
Katerina.Pochyla@cuzk.czVedoucí personálního oddělení
Fojtášek Jiří Mgr. 122542521126
Jiri.Fojtasek@cuzk.czVedoucí oddělení metodiky a kontroly
Krupka Marcel Ing. 123542521166
Marcel.Krupka@cuzk.czVedoucí ekonomicko-správního oddělení
Kodýtek Tomáš Ing. CV210542521200
Tomas.Kodytek@cuzk.czŘeditel technické sekce
Pelíšek Jiří Ing. CV235542521202
jiri.pelisek@cuzk.czŘeditel odboru obnovy katastrálního operátu
Levínský Vladimír Ing. 234542521215
Vladimir.Levinsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 1
Svánovský Jan Ing. 216542521240
Jan.Svanovsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 2
Šimek Stanislav Ing. 301542521220
Stanislav.Simek@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 3
Beránková Sylva Ing. 236542521256
Sylva.Berankova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 4
Váhala Vlastimil Bc. 220518697040
Vlastimil.Vahala@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 5
Ondrůšek Jiří Ing. 178542521131
Jiri.Ondrusek@cuzk.czVedoucí oddělení podpory ICT

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Paštová Veronika Ing. 112
542521104
Veronika.Pastova@cuzk.czinterní auditor

Aktuality úřadu

01.11.2021
Oznamujeme vám, že v souladu s pravidly pro vedení spisové služby katastrálních úřadů budou ke dni 1. ledna 2022 zrušeny emailové distribuční skupiny pro součinnost katastrálních pracovišť při vyhotovování geometrických plánů (obvykle ve tvaru: vfk.[KP]@cuzk.cz). Pokud nežádáte o součinnost při poskytování podkladů prostřednictvím WSGP, je třeba nadále podání týkající se součinnosti při vyhotovování geometrických plánů zasílat na adresu elektronické podatelny příslušného katastrálního pracoviště.

27.04.2021
Plánovaná obnova operátu novým mapováním na období 2021

27.04.2021
Plánovaná revize údajů KN na období 2021

11.04.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN
S ohledem na ukončení nouzového stavu rozšiřujeme úřední hodiny na všech katastrálních pracovištích v působnosti KÚ pro Jihomoravský kraj s platností od pondělí 12.dubna 2021 takto:

pondělí 8:00 - 17:00 hodin
úterý 8:00 - 14:00 hodin
středa 8:00 - 17:00 hodin
čtvrtek 8:00 - 14:00 hodin
pátek 8:00 - 12:00 hodin

23.01.2014
Dotazník k úrovni poskytovaných služeb

Aktuality resortu

15.11.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (11/2021) je k dispozici ke stažení.

12.11.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Vrchní inspektor/inspektorka.

11.11.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada - Správce DMVS.