Kontakty

Typ Telefon
ústředna 542521111

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Kamera Josef Ing. CV116542521100
Josef.Kamera@cuzk.czŘeditel katastrálního úřadu
Krajíčková Eva Ing. Bc. CV118542521101
Eva.Krajickova@cuzk.czŘeditelka kanceláře ředitele katastrálního úřadu
Pochylá Kateřina Bc. 119542521105
Katerina.Pochyla@cuzk.czVedoucí personálního oddělení
Fojtášek Jiří Mgr. 122542521126
Jiri.Fojtasek@cuzk.czVedoucí oddělení metodiky a kontroly
Krupka Marcel Ing. 123542521166
Marcel.Krupka@cuzk.czVedoucí ekonomicko-správního oddělení
Kodýtek Tomáš Ing. CV210542521200
Tomas.Kodytek@cuzk.czŘeditel technické sekce
Pelíšek Jiří Ing. CV235542521202
jiri.pelisek@cuzk.czŘeditel odboru obnovy katastrálního operátu
Levínský Vladimír Ing. 234542521215
Vladimir.Levinsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 1
Svánovský Jan Ing. 216542521240
Jan.Svanovsky@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 2
Šimek Stanislav Ing. 301542521220
Stanislav.Simek@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 3
Beránková Sylva Ing. 236542521256
Sylva.Berankova@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 4
Váhala Vlastimil Bc. 220518697040
Vlastimil.Vahala@cuzk.czVedoucí oddělení obnovy katastrálního operátu č. 5
Ondrůšek Jiří Ing. 178542521131
Jiri.Ondrusek@cuzk.czVedoucí oddělení podpory ICT

Aktuality resortu

27.01.2023
Zkoušky ÚOZI se budou konat ve dnech 15. a 16. února 2023.

16.01.2023
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2023) je k dispozici ke stažení.

09.01.2023

Zveřejněny statistické údaje za 4. čtvrtletí roku 2022 o vybraných transakcích s nemovitostmi evidovanými v KN.