Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
elektronické podání ku.prokarlovkraj@cuzk.cz
ID datové schránky pvcadqm
všechna podání kancelář č. 11

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Mgr. Kamil Bělohlávek213353417231Kamil.Belohlavek@cuzk.czvedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií
Bc. Andrea Freiová317353417245Andrea.Freiova@cuzk.czúčetní-rozpočet
Ing. Lydie Hanušová Házyová321353417218lydie.hanusovahazyova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Jana Harantová317353417284Jana.Harantova@cuzk.czreferent vnitřní správy
Jarmila Kořánová319353417291Jarmila.Koranova@cuzk.czreferent majetkové správy
Bc. Růžena Nováková314353417280ku.prokarlovkraj@cuzk.czpodatelna KÚ
Ing. Jiřina Perlingerová320353417287Jirina.Perlingerova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Bc. Zdeňka Růžičková322353417289Zdenka.Ruzickova@cuzk.czpersonalista
Ing. Jitka Stoklasová315353417255Jitka.Stoklasova@cuzk.czředitelka katastrálního úřadu
Slávka Vosecká319353417284Slavka.Vosecka@cuzk.czreferent vnitřní správy
Dana Zavadilová322353417288Dana.Zavadilova@cuzk.czmzdová účetní

Aktuality

08.03.2018
Od 1.3.2018 do 30.9.2018 projde budova Katastrálního úřadu pro Karlovarský kraj a Katastrálního pracoviště Karlovy Vary celkovou rekonstrukcí.
Rekonstrukce probíhá za plného provozu a bez omezení úředních hodin. Po dobu prací bude uzavřeno parkoviště pro klienty. Děkujeme za pochopení.
 

 



30.11.2012
Upozornění pro klienty - povinnost podávat návrh na zahájení řízení o povolení vkladu na stanoveném formuláři.