Podatelna

Typ podání Umístění Poznámka
elektronické podání ku.prokarlovkraj@cuzk.cz
ID datové schránky pvcadqm
všechna podání kancelář č. 11

Zaměstnanci s elektronickým podpisem

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Mgr. Kamil Bělohlávek213353417231Kamil.Belohlavek@cuzk.czvedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií
Roman Boček305353417275Roman.Bocek@cuzk.czinvestiční referent
Bc. Andrea Freiová317353417245Andrea.Freiova@cuzk.czúčetní-rozpočet
Ing. Lydie Hanušová Házyová321353417218lydie.hanusovahazyova@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Jana Harantová317353417284Jana.Harantova@cuzk.czreferent vnitřní správy
Jarmila Kořánová319353417291Jarmila.Koranova@cuzk.czreferent majetkové správy
Bc. Růžena Nováková314353417280ku.prokarlovkraj@cuzk.czpodatelna KÚ
Bc. Zdeňka Růžičková322353417289Zdenka.Ruzickova@cuzk.czpersonalista
Ing. Jitka Stoklasová315353417255Jitka.Stoklasova@cuzk.czředitelka katastrálního úřadu
Ing. Eva Temňáková320353417287Eva.Temnakova@cuzk.czvedoucí ekonomicko-správního oddělení
Dana Zavadilová322353417288Dana.Zavadilova@cuzk.czmzdová účetní

Aktuality úřadu

17.10.2019
Dne 25. října 2019 nebudou z důvodu nezbytné provozní odstávky informačních systémů poskytovány údaje katastru nemovitostí, a to na žádném katastrálním pracovišti ani pobočce Czech POINT.

Za případné komplikace spojené s tímto mimořádným omezením provozu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Aktuality resortu

17.10.2019
Dne 25. října 2019 nebudou z důvodu nezbytné provozní odstávky informačních systémů poskytovány údaje katastru nemovitostí, a to na žádném katastrálním pracovišti ani pobočce CzechPOINT.
Za případné komplikace spojené s tímto mimořádným omezením provozu se omlouváme a děkujeme za pochopení.

15.10.2019
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (10/2019) je k dispozici ke stažení.

10.10.2019
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Metodik/metodička bezpečnosti.