Kontakty

Typ Telefon
Sekretariát 284043091

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hudec Štěpán Mgr. Ing. CV290284043090
stepan.hudec@cuzk.czředitel
Hautke Jiří Ing. CV292284043020
jiri.hautke@cuzk.czzástupce ředitele, ředitel technické sekce
Kovács Igor Ing. CV291284043057
igor.kovacs@cuzk.czředitel kanceláře ředitele KÚ
Koubek Jan Ing. CV281284043035
jan.koubek@cuzk.czředitel odboru obnovy katastrálního operátu
Řežábek Jan 287284043087
Jan.Rezabek@cuzk.czvedoucí oddělení hospodářské správy
Koupil František Ing. 278284043278
Frantisek.Koupil@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Křenková Eva 286284043086
Eva.Krenkova@cuzk.czvedoucí ekonomického oddělení
Dejdarová Karolína Ing. 263284043263
Karolina.Dejdarova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Kuchař Jiří Ing. 297284043260
Jiri.Kuchar@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Paleček Martin Ing. 242284043606
martin.palecek@cuzk.czvedoucí oddělení podpory ICT
Škeříková Dana Ing. 258284043258
Dana.Skerikova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Sosnovcová Eva 271284043271
Eva.Sosnovcova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Bartáková Ladislava Mikrofilm326328172
Ladislava.Bartakova@cuzk.czvedoucí oddělení mikrofilmu a skenování
Veselá Ladislava JUDr. 293284043031
ladislava.vesela@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly (pověřena zastupováním)

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Aktuality úřadu

08.06.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Vrchní referent/rada v oddělení aktualizace popisných informací II. KN odboru právních vztahů k nemovitostem pro Katastrální pracoviště Praha-západ"

08.06.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Rada/ odborný rada v právním oddělení odboru právních vztahů k nemovitostem pro Katastrální pracoviště Praha-západ"

01.06.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Odborný referent / vrchní referent oddělení obnovy katastrálního operátu 03120
Technické sekce - detašované pracoviště Příbram"

01.06.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný referent/vrchní referent - obnova katastrálního operátu"

12.04.2021
ÚPRAVA ÚŘEDNÍCH HODIN:
S účinností od 12. 4. 2021 jsou rozšířeny úřední hodiny na všech pracovištích Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj. Před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách katastrálních pracovišť. Děkujeme za pochopení.

Aktuality resortu

08.06.2021
Zkoušky ÚOZI se budou konat ve dnech 28. a 30. června 2021.

03.06.2021
Ve věci připravovaných úprav aplikace Nahlížení do KN byla vydána tisková zpráva Ministerstva zemědělství.

21.05.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada - Řízení kvality.