Kontakty

Typ Telefon
Sekretariát 284043091

Vedoucí pracovníci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost
Hudec Štěpán Mgr. Ing. CV290284043090
stepan.hudec@cuzk.czředitel
Hautke Jiří Ing. CV292284043020
jiri.hautke@cuzk.czzástupce ředitele, ředitel technické sekce
Kovács Igor Ing. CV291284043057
igor.kovacs@cuzk.czředitel kanceláře ředitele KÚ
Koubek Jan Ing. CV281284043035
jan.koubek@cuzk.czředitel odboru obnovy katastrálního operátu
Beníšková Lenka 287284043087
Lenka.Beniskova@cuzk.czvedoucí oddělení hospodářské správy
Koupil František Ing. 278284043278
Frantisek.Koupil@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Křenková Eva 286284043086
Eva.Krenkova@cuzk.czvedoucí ekonomického oddělení
Dejdarová Karolína Ing. 263284043263
Karolina.Dejdarova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Kuchař Jiří Ing. 297284043260
Jiri.Kuchar@cuzk.czvedoucí personálního oddělení
Paleček Martin Ing. 242284043606
martin.palecek@cuzk.czvedoucí oddělení podpory ICT
Škeříková Dana Ing. 258284043258
Dana.Skerikova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Sosnovcová Eva 271284043271
Eva.Sosnovcova@cuzk.czvedoucí oddělení OKO
Ulman Jaroslav Mikrofilm326320044
Jaroslav.Ulman@cuzk.czvedoucí oddělení mikrofilmu a skenování
Veselá Ladislava JUDr. 293284043031
ladislava.vesela@cuzk.czoddělení metodiky a kontroly (pověřena zastupováním)

Zaměstnanci

Jméno Kancelář Telefon E-mail Činnost

Aktuality úřadu

14.01.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Vedoucí oddělení metodiky a kontroly – odborný rada Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj"

14.01.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Odborný rada – metodik katastru nemovitostí v oddělení metodiky a kontroly Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj"

13.01.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa odborný rada, ředitel Katastrálního pracoviště"

06.01.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Odborný / vrchní referent oddělení aktualizace GI KN"

06.01.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Odborný rada právního oddělení"

06.01.2021
V části "Úřední deska", v sekci "Oznámení a jiná úřední sdělení" bylo vystaveno "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa Odborný referent oddělení aktualizace PI KN II"

Aktuality resortu

18.01.2021
Aktuální číslo Geodetického a kartografického obzoru (1/2021) je k dispozici ke stažení.

18.01.2021
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa ředitele/ředitelky Katastrálního úřadu pro hl. m. Prahu

04.01.2021
S ohledem na vývoj pandemické situace v ČR Vás prosíme, abyste katastrální pracoviště navštěvovali jen v nejnutnějších případech a dali přednost zaslání podání elektronicky nebo poštou. Výpis z katastru v elektronické podobě je možno získat v e-shopu Nahlížení do katastru. V souladu s krizovým opatřením vlády ČR (naposledy usnesení vlády č. 1379 ze dne 23. prosince 2020) mají všechny katastrální úřady úřední dny pouze v pondělí a ve středu, před návštěvou si prosím ověřte přesný rozsah úředních hodin na www stránkách příslušných katastrálních úřadů. Děkujeme za pochopení.